Tuoreena Skodistina tuumailen missä Octaviani huoltaisin. Lähin merkkiin vihkiytynyt paja olisi Klaukkalan diesel, mutta kokemusta kyseisestä firmasta ei ole. Osaatteko kertoa mitään hintatasosta, laadusta, asenteesta... Olisin kiitollinen tiedoista, ettei tarvitsisi lähteä kantapään kautta opettelemaan.
Klaukkalan diesel
Octavikko
21125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Itsellä on vielä VW GOLF jota huollatin jossain vaiheessa ko. yrityksessä. Laatu ja asenne on oikeesti kohdallaan, hinnat ovat vaan nousseet rutkasti, ilmeisesti työmäärän kasvaessa. Varauksin voin suositella.
Se on ihan ammattitaitoinen pien pulju joka toimii perheyritys periaatteella. Ajanvarausta suosittelen myös. Minun mielestä hinta/laatu suhde on edelleen kohdallaan vaikka hinnat ovat nousseet.