Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

RAYn pelit

palautusprosentti taatusti n. 1%-luokkaa joka sekin napataan heti pois jos jatkaa voiton tavoittelua. On naurettavaa että peleissä esim min. 20c /painallus ja voitot n. 10c mutta kuitenkin enimmäkseen nollatasoa. Kyllä pelaajat kaikkoavat pelien ääreltä kuten jenkeissä ja monessa muussa paikassa on käynyt. Nääs kynintään kyllästyy.
186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Todellakin! Pelit huonontuneet ihan silmissä. Peleihin on tehty yhä enemmän tilanteita joissa pelaaja "melkein voittaa". Isompia voittoja ei tule enää juuri koskaan, JA jos tuleekin, sinne saa hakata lähemmäs sata euroa rahaa. Olen todella kyllästynyt!
Täällä onkin joku uusi keskustelu missä otsikkona että .: ray kaivaa omaa hautaa ja olen erittäin samaa mieltä. Toivottavasti ihmiset kaikkoaa pian näiden rahankeruu automaattien luota!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


et voita mitään kirjoitti:

palautusprosentti taatusti n. 1%-luokkaa joka sekin napataan heti pois jos jatkaa voiton tavoittelua. On naurettavaa että peleissä esim min. 20c /painallus ja voitot n. 10c mutta kuitenkin enimmäkseen nollatasoa. Kyllä pelaajat kaikkoavat pelien ääreltä kuten jenkeissä ja monessa muussa paikassa on käynyt. Nääs kynintään kyllästyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu