Uusi FIN-brändi on syntymässä!

Martinan ja kielinaisen lisäksi esiintyvä taiteilija Kurre aikoo breikata ulkomailla. Pian saamme kenties juhlia Kurren piikkipaikkaa Billboardilla! Hienoa, että intoa riittää vielä liki kahden vuosikymmenen tähteyden jälkeen!

http://fi.newshub.org/50_vuotias_kurre_haluan_breikata_ulkomailla_ja_päästä_billboard_listalle_4649922.html
690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kurrella luomia naamassa.

Äänestä

Kurressa on todellakin tähtiainesta! Koko paketti on ääntä jä kampausta myöten kasassa joten toivon todellakin että Kurre onnistuu! Danny breikkasi vasta (10v sitten) Kiinassa joten olisiko nyt todellakin jumalaisen äänen ja uskottavan ulkonäön kampausta myöten omaavan Kurren vuoro!

Äänestä

Kurre olisi kyllä ansainnut läpimurtonsa jenkkilässä. Nyt kun Kurre on valloittanut Suomen, niin voidaankin jo puhua koko kansan Kurresta joka on laulanut itsensän ainutkertaisella äänellään meidän kaikkien Suomalaisten sydämiin. Kurre.... mene ja näytä mikä olet miehiäsi sekä valloita maailma! Me uskomme sinuun ja olemme tukenasi!

Äänestä

Aivan upea tuuheatukkainen laulaja tämä Kurre ja uskon että jenkitkin ovat ihan lääpällään siihen.

Äänestä

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahhahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahhhahahahahahahahahaahahahhahhahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahaahaaaaaaaahahahahahahahahhahahahahaaaaaa!!!:-):-):-)

Äänestä

Kurrehan on vilpittömän ja sympaattisen oloinen kaveri. Lauluäänikään ei ole hullumpi ollenkaan. Ehkä hän näyttää vähän Playmobil nukelta mutta mitä se haittaa. Kaikkea hyvää Kurrelle toivotan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Love ya Kurre! kirjoitti:

Martinan ja kielinaisen lisäksi esiintyvä taiteilija Kurre aikoo breikata ulkomailla. Pian saamme kenties juhlia Kurren piikkipaikkaa Billboardilla! Hienoa, että intoa riittää vielä liki kahden vuosikymmenen tähteyden jälkeen!

http://fi.newshub.org/50_vuotias_kurre_haluan_breikata_ulkomailla_ja_päästä_billboard_listalle_4649922.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu