Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Luomudildo

Jos en ole saanut kullia pitkäänaikaan enkä jaksa lähteä kapakasta metsästämään niin luonnollisimman tuntuisen itsetyydytyskullin teen näin: HK:n lenkistä kuoret pois ja kortsu päälle,on tarpeeksi iso ja luonnollisen pehmeän jäykkä.
172296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

...ja kun runkkaamisen jälkeen tulee nälkä, niin ei muuta kuin makkera poskeen, joko sellaisenaan tai mikron kautta.

Äänestä

Luomudildoista ehdoton ykkönen on kookas Munakoiso tai kesäkurpitsa,slurps!

Äänestä
  • Kokeile kurkulla tai chilillä hyvältä tuntuu

    Äänestä

Parashan tietenkin on oikea kova kulli tai sitten hyvä kielimies.

Äänestä
  • hei voisin tulla luoksi kieli-mies vapaana milloin

    Äänestä

HK lenkistä mihkään muuhun edes olekaan, kuin dildoksi. Toisin oli ennen jolloin se oli parasta lenkkiä. Taisi olla ennen eu direktiivejä.

Äänestä

Kiitos,hyvä vinkki,HK:n sininen tuntui kyllä mukavan aidolta. Täytyypä taas mennä K-markettiin "ostoksille",nyt rupean ihan kostumaan kun nään "sinisen"

Äänestä

Voihan paska,tuo HK:n sininen todella toimii,pakko varmistaa että jääkaapissa on kaikenvaralta aina HK:n jöötiä.

Äänestä
  • Ois ihkua saada olla Dildottamassa sillä HK:n sinisellä sinua

    Äänestä

Live chatissa tulkaa ja avatkaa ilmainen kamera niin ois mukava katsella kuinka pimppi avautuu.
Samalla vois itsekin avata ilmaisen kameran ja näyttää oikeaa vehjettään ja kuinka toimii.
Nimimerkillä voi myös sopia milloin uudelleen tai livenä

Äänestä

Aika löysä kanava jos tuollaisella jauhomakkaralla saa kyydit. Kokeile jauhesammuttimella seuraavaksi.
Tai liimaa häppärit ylä- ja alareunasta kiinni niin tulee napakampi pipari. Pyykkipojatkin kelpaa hätätilassa mutta muista ottaa ne pois ennen housujen pukemista tai saattaa kadulla ihmiset tuijottaa omituisesti.

Joskus vuolin puusta kalun ja aika hyvä tuli. Jäykkyys oli kohdillaan mutta olihan se sellainen parru ettei sillä kovin eeppisiä liikeratoja voinut tehdä kun limakalvot alkoi soimaan siihen tahtiin ettei uskaltanut sen kummemmin rymistellä. Takkapuuksi meni mokoma.

Äänestä

Lihaa säästämättä ja laadusta tinkimättä.
HK:n sininen!

Äänestä

Lämmittäkää HK:ta niin että sisään työnnettyäsi tunnet sen lämmön :)

Äänestä

Hemmetin hyvä vinkki. Kiitos. Hyvän kokoinen ja tuntuinen miehelle taakse. Mitähän lähikaupan myyjä ajattelee,,kun jo viidettä kertaa tällä viikolla haen VAIN kortsupaketin ja hk sinisen ja/tai nakkipaketin. No samapa tuommitä ajattelee. Pitää ensikerralla kurkata myyjän ilme :)

Äänestä

HK sininen luiskahtaa hyvin pyllyyn ja tekee höpöä!

Äänestä

oletteko kokeilleet sitä metrilenkkiä, sitä kun saa pilluun työnnettyä ja loppupää pyllyyn ja sheikkaa musiikin tahdissä niin tekee gutaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sissityttö 1992 kirjoitti:

Jos en ole saanut kullia pitkäänaikaan enkä jaksa lähteä kapakasta metsästämään niin luonnollisimman tuntuisen itsetyydytyskullin teen näin: HK:n lenkistä kuoret pois ja kortsu päälle,on tarpeeksi iso ja luonnollisen pehmeän jäykkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu