Siitä kai tää hiljaisuus kertoo... hyvä sulle, toivon sulle vaan parasta vaikka mun sydän onkin kipeä... kyllä tää tästä taas alkaa sujumaan mutta aikaa se vaatii ja varmaan monta itkua :( n->m
Ilmeisesti tulit "järkiisi"
"nappis"
6455
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
En tiedä järkiin tulemisesta mitään olen kuitenkin asennoitunut suhteisiin huomattavasti kevyemmin voin kyllä haksahtaa muihinkin ottamatta siitä mitää oman tunnontuskia kerranhan sitä vain täällä ollaan .
Kuinka kauan hiljaisuus kestänyt?
Ei periaatteessa kauaa, kyse on vaan muutamista päivistä.. mutta normaaliin verrattuna sekin on liikaa. Ja kun ilmassa oli jo luopumisen merkkejä muutenkin niin näin tää on nyt vaan nähtävä ja lopetettava itsensä kiusaaminen.. :/
Laita hänelle viestiä, mitä menetät?
En halua tehdä itestäni roikkujaa. Viime yhteydenotot on kaikki tullut mun puolelta. Jos se toinen oikeasti haluaa niin laittaa kyllä viestiä. Ehkä se kiinnostus sitten vaan hiipui.. parempi olis tietysti ollut jos sen olisi saanut kuulla suoraan.
http://youtu.be/_HVuTCfixwA