..etten ole vielä kadulla. Vielä.
https://www.youtube.com/watch?v=N1tTN-b5KHg
Puhun tottakai Lidlin Nobelanerista ja Lidlin muistakin tuotteista, jotka ovat aikuisten oikeasti edullisia.
https://www.youtube.com/watch?v=N1tTN-b5KHg
Puhun tottakai Lidlin Nobelanerista ja Lidlin muistakin tuotteista, jotka ovat aikuisten oikeasti edullisia.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Jos Hitlerin kotikadulla olisi ollut Lidl, niin hän olisi jättänyt Tshekkoslovakian sudeettialueet ja Puolan rauhaan.
Turpa kiinni feikki. Oikea kylmis on kuollut, joten vähän kunnioitusta.
Valtavasti liikkuu huhuja Kylmiksen kuolemasta. Toisen sanoo, että se kuoli hoitamattomaan haimatulehdukseen, toiset taas Deep webin kautta bitcoineilla maksettuun palkkamurhaan.
Kylmäkäden kämppis, Vaahtokassi, väittää, että tyyppi tapettiin.
Se tilasi itse itselleen palkkamurhan Darknetistä. Suicide by cops on vanhaa kamaa.
Kylmät kädet oli henkisesti kuollut ja vuosia ennen nykyvaihetta.
Alkoholin dementoimat aivot kävivät ilmi jutuista, joita hän piti näppärän älykkäinä.
Tosiasiassa ne olivat 14-vuotiaan ajatuksenjuoksua...
Alkoholi vie aivot. Ajtus pyörii samojen asioiden ympärillä, ahdistus menneistä asioista kasvaa, unettomuus,säpsähtelyt, itsesyytökset.
Päivät valuvat käsistä ja ahdistus siitä miten muut ikätoverit menevät eteenpäin,perustavat perheen,lomailevat ja käyvät työssä syövät loput itsetunnosta.
Hyvä kirjoitus, mutta kukaan ei oikeasti tiedä, kuka on aito Kylmät kädet. Kukaan ei myöskään uskalla rekisteröidä nimimerkkiä pilailutarkoituksissa, sillä tietävät seuraamukset, jotka lankeaisivat tyypin niskoille IP-osoitteen kautta.
-rasistiset kirjoitukset
-vihapuheet islamia vastaan
-henkilöihin kohdistuvat hyökkäykset
jne..
Kylmät kädet on suuri humanisti. Puolustaa tissua viimeiseen hengenvetoon asti ja tappelee jonkun santun kanssa olemalla vain iskujen tiellä yrittämättäkään puolustautua. Kylmis vain haukottelee ikävystyneenä, kun santtu hakkaa häntä voimainsa edestä.
Kylmät kädet ei pystyisi satuttamaan kärpästäkään, vaikka hän on mm. Kärpästen herra.
Vajaapäisenä ja vajaapäisenä kuoli. Juopon kohtalo.
Liikaa krediittiä. Se, etten ole moksiskaan, johtuu ainoastaan siitä, että tyyppi lyö kuin neiti.
Ihmettelin sitä, kuinka tuolla kropalla varustettu tyyppi ei harrasta nyrkkeilyä, olen saanut vastauksen kysymykseeni.
Kylmis on 19 vuotias tässä kuvassa. Katsokaa tuota kuollutta katsetta. Samanlainen on Santulla. Hitto, että Puohitie on saanut kestää noiden yhteenottoja. Poliisit jatkuvasti täällä. Ei mitään tunteita.
http://aijaa.com/FX78k3
Tuohon aikaan oli pakko käydä armeija, vähintään 240 päivää. Sekosin siellä. Nukuin univelkojani poissa vessassa, kun kikkailin itseni toimeksiantojen välitilaan. Käytin älykkyyttäni, että sain edes hetken joskus nukkua.
Nykypäivänä mun ei edes annettaisi käydä inttiä.
Toinen taho luuli, että olen toisen toimeksiantajan palveluksessa, sekä vice versa. Oikeasti nukuin WC-tilassa, kippurassa. 240 päivää sitä henkistä kidutusta.
Mikään ei tee minuun enää vaikutusta, vaikka kuinka porukka pilailee nimellä ja nimimerkilläni. Mikään ei vedä vertoja sille piinalle, vaikka joku amismölli hakkaisi mua aamuun asti.
Jos intissä yritätte pärjätä älyllä, esittäkää idioottia. Se takasi mulle ainakin jonkinlaiset unet, edes silloin tällöin. Monesti jäin kiinni kikkailuistani, mutta kompanjan päälikön puhuttelussa esitin vain idioottia. Ei tullut kertaakaan YP:tä.
Sinä OLET idiootti. Ei sun tartte esittää sellaista.
Kylmiksen katse kertoo kaiken sen tunteista. Se on täysin tunteeton psykopaatti, joka ei tunne kipuakaan. Ovihyökkääjille tuttu tapaus.
Äitini ei koskaan rakastanut minua. Hitto, että se seikoittaa pään.
Suomen pahin joukkomurha rynnäkkökiväärillä jäi toteutumatta, kun avustajani kusi alleen. Mitään muuta en olisi tarvinnut, kuin kovat kudit.
Tottakai olisin tappanut itseni lopuksi. Annoin avustajani voittaa shakissa, että se saisi rohkeutta ja itsevarmuutta rikkoa sääntöjä törkeästi.
Hänellä oli pääsy panoksiin. Asia on jo vanhentunut, joten uskallan avautua. Jos Neitipoliisi tekee jotain asian suhteen, ei ole keissiä.