Ootko sä keksinyt

mulle jonkun oman lempinimen, kun haluun että kutsut mua joksikin et kukaan muu ei kutsu samalla nimellä ;)
9280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

LIHAVUORI

Äänestä
  • Heh heh heeeeeee

    Äänestä

Olen keksinyt :) Ei sinua kukaan muu kutsu samalla nimellä.

Äänestä
  • _ _ _ _ _ _ _

    Äänestä

...

Äänestä

innokas ihailijani. :) Mieleen tulee muitakin, mutten nyt tähän viitsi laittaa niitä.

Äänestä

Mäkin olen keksinyt..

Äänestä
  • mä tiedän jo mun lempinimen; eikös se ollut hutsupylly..?

    Äänestä

Tota.. joo on mulla, mut en sano sitä nyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olenko erityinen kirjoitti:

mulle jonkun oman lempinimen, kun haluun että kutsut mua joksikin et kukaan muu ei kutsu samalla nimellä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu