Toni,Vammala

Tapasin kerran yhen motskarijätkän,Toni vai Tomi,mutta asui Vammalassa..missä hän on..
11495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Vai oliko sittenkin Tauno, eikun Teijo, ei Tapani se oli.

Äänestä

Tonihan se oli...tavataan taas,sama paikka;=)

Äänestä

Voin muistaa väärin,oliko sittenkin skootterijätkä...tai mopotyttö.Siitä kerrasta on niin pitkä aika että muisti voi pettää...on myös mahdollista että hän oli mummo polkupyörällä ja paikkana vampula tai vaasa.Mutta kyllä se varmasti v-kirjaimella alkoi.....tai w:llä,toki mahdollista alkaa jollakin muullakin kirjaimella.

MUTTA MISSÄ HÄN ON!!!!!

Äänestä

Kyl se makaa tääl mun kans peiton alla takkatulen ääressä täys puteli helosania kädessä!
Olin nopee ja söin hitaat!?!?!

Äänestä

Mäkin sain joskus ajaa tomia......

Äänestä

Aloittajan kysymys on jotensakin asiallinen (vai onko se kysymys, kun lauseen lopusta puuttuu kysymysmerkki), mutta sitä seuraavat kommentit ovat kyllä aika tyhjäpäisiä! Tollasia kirjoittelevat sellaiset henkilöt joilla ei oo muuta tekemistä katottuna kuin kirjoitella tollasia!

Äänestä

Samaa sanoisin "tinotino" kirjoituksesta, ei paljoa valaise asiaa mutta jos ei muuta tekemistä ihmisellä ole niin kai sitten.

Äänestä

Taidan tietää...nykyään varattu mies,muttei varmaan suhde kauaa kestä.

Äänestä

joo,vammalalaisilla kiire mennä etteenpäin,ja naimisiin,ja tehdään lapsia,vuosi,pari,niin ero tulee...

Äänestä

"Kellekö" se kuuluu, mutta eipä ole "exmotoristi" vieläkään saanut oikeaa vastausta kysymykseensä? Viimeisimmät kommentit ovat sentään asiallisia vaikka eivät nekään valaise asiaa sen enempiä? Siinähän tässä pyritään "ammattikoulun opettaja" olemaan, että pysyisi keskustelu asiallisuuden rajoissa!

Äänestä

Vielä seurustelee,mutta mutta...pientä epäröintiä ollut kuvioissa,ota rohkeasti vaan yhteyttä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


exmotoristi kirjoitti:

Tapasin kerran yhen motskarijätkän,Toni vai Tomi,mutta asui Vammalassa..missä hän on..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu