Vankilassa on saatanalle

tekemistä ajankuluksi! Putkassa on saatanalle luettavaa!
458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saatanahan ei ole vankilassa, vaan vapaana. Ihmisten keskellä.

Äänestä
  • Kohta on!

    Äänestä

Kai siitä sitten iltalehdessä tai iltasanomissa on etusivun otsikot kun saatana on putkassa. odotellaan mielenkiinnolla.

Äänestä
  • ole sidottu 1000:ksi, jonka jälkeen päästetään irti.Näin ainakin muutamat uskoo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


**** kirjoitti:

tekemistä ajankuluksi! Putkassa on saatanalle luettavaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu