planeetat, enkelit ja kuu!!

Se on, mitä minä tahdon!!

Täällä tulee välillä näköjään puhuttua kelle sattuu.
4149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaahas. Miten meinasit nuo kaikki saada?

Äänestä

No niinpä tulee juu.

Äänestä

Et sinä mitään tahdo, itseäsi huijaat. Leikit leikkinä, enempään ei rahkeet riitä.

Äänestä

mutta realiteetit, arki ja järki
ne on ne jotka hallitsee mun elämää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jt & ap kirjoitti:

Se on, mitä minä tahdon!!

Täällä tulee välillä näköjään puhuttua kelle sattuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu