Kertokaas nyt, mihin kannattaa suunnata Tampereella parturiin? Mroomin hinnat alkaa kyrpiin, samoin palvelu. Olen kuullut paljon hyvää turkkilaisista partureista, onko kellään kokemusta??
Noniin, auttakaa miestä hädässä! Mikä on halpa paikka tampereella?
PARTURI HAKUSESSA
parturiin!
3
58
Vastaukset
- kokeile
itse kävin vasta turkkilaisessa paikassa hallituskadulla, pesee mennen tullen mroomin hinnat ja muut ulkomaalaisten paikat tampereella! Brothers tais olla nimi, uus paikka mutta tosi hyvin leikkaa. varsinkin se joka on hiljaisempi kaveri.
Suosittelen!!!- edellinen
leikkaus ja pesu vaan 15e ja mää en ainakaan muualla enää käy
- parturiin
Onko muilla kokemusta??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14510820
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485393Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p414135Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323612Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352664Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591582Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981577Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?741435Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311396