Olen kärsinyt suurista rinnoistani siitä lähtien kun ne kasvoivat minulle. Olen nyt 19-vuotias ja kuppikokoni on DD. Olen pieni ihminen, joka korostaa vielä tätä ominaisuutta.
Aina kuulee kaikkialla pienirintaisten naisten valittavan liian pienistä rinnoista, sanon vaan ettei se meillä isommillakaan ole helppoa.
Mulla on pelko, että miehet ajattelevet minua vain kahtena suurena rintana, eikä luonteeni kiinnosta yhtään. Tietysti se imartelee, kun joku kehuu, mutta muuta minussa ei huomatakaan.
Sekin voi vaikuttaa että olen nuori ihminen, enkä ole tavannut vielä muunkaltaisia ihmisiä, mutta onko se näin?
Aina kuulee kaikkialla pienirintaisten naisten valittavan liian pienistä rinnoista, sanon vaan ettei se meillä isommillakaan ole helppoa.
Mulla on pelko, että miehet ajattelevet minua vain kahtena suurena rintana, eikä luonteeni kiinnosta yhtään. Tietysti se imartelee, kun joku kehuu, mutta muuta minussa ei huomatakaan.
Sekin voi vaikuttaa että olen nuori ihminen, enkä ole tavannut vielä muunkaltaisia ihmisiä, mutta onko se näin?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jos Sulla on sellaiset, niin tiedän Sinulla
olevan muutakin, koska luonto haluaa Sinun
lisääntyvän.
Eli jos samaa ajattelumallia soveltais miehiin, ni pienimunasten miesten ei tarvii pahemmin maanpäällä liikuskella, koska luonto ei halua niiden lisääntyvän.
Luen tähtesi ja kerron syyt niihin ja luonteesi
pääpiirteet.
161184, eipä tosta haittaakaa ole
Saat lähimmän tunnin aikana jotain tietoa.
Kiitos luottamuksesta!!!
Syntymäsi aikoihin Venus oli lähestymässä Maata
ja peitti samalla Neptunuksen, mikä puolestaan
nopeutti tahdonvaraista aineenvaihduntaasi samoin
kuin refleksipuolellasi se, että heti siittymisesi jälkeen Jupiter oli Neptunuksen edessä ja teki saman asian.
Venus kuvaa Sinua parhaiten ja vaikuttaa myös
eniten ulkoiseen luonteeseesi, joten olet terveesti itsevarma ja vähän itserakaskin, joten pärjäät niiden kanssa varmaan hyvin.
Toisaalta näyttää, että olisit voimakkaalla
tahdollasi muokannut aineenvaihduntaasi tuohon
isot-rinnat-suuntaan ennen kun huomasit, että
tahtosi toimi liiankin hyvin mielestäsi. Minun
mielestäni näitä naisia tarvitaan eniten!!!
Tuo Beritus Nisus todella osaa lukea tähtiä
ja hän lienee vanha mies, jolla ei ole taka-
ajatuksia. Mutta kannattaa vastata pian, sillä
hän on niin harvoin tällä palstalla. Tiedän
monta tapausta, josta hän on kertonut totuuden,
ja siksi olen kiinnostunut hänen vastauksestaan
nytkin.
Isot ja isot, itselläni on rintaliivien koko 85F ja muistissa haaleana se aika ku DD olis riittäny. Ikää 21v. Miehistä en sitten tiiä, mitä miettivät, sinäänsä ei haittaa, mun rinnathan ne on.
jumalaudi alkako säälimään itseänne jos luoja on antanut teille jotain enemmän kuin muilla.
Mikään ei ole niin upea kuin isorintainen nainen joka kulkee ryhdikkäänä ja ylpeänä omasta vartalostaan.
Osa miehistä ei varmaan tykkää ja osa ei piittaa, mutta so what. Pitäisikö kauniiden naisten pohtia sitä lähestyykö ihmiset heitä heidän ulkonäkönsä takia vai luonteensa???
Pöh. turhaa pohtimista!
Onhan se selkeästi iso kuppikoko tuon ikäiselle pojalle!
Rauhoitu ja käy kastroimassa itsesi. Kyllä se siitä!
sun edessä, niitä ois ihana lipoa oot vissii very hot ku pieniki vielä muuten