Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

paksu 18cm

Kyllä moni nainen on sanonut isoksi ja todennut sen olevan isompi kuin miehillään....haluuvat yleensä tavata uudelleenkin:)
10452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Entäs kaltaisesi homomiehet, tykkäävätkö olutpullon paksuisesta aisastasi?

Äänestä
  • Perseeet ja homot ne vaan mielessä pyörii.

    Äänestä

Olisi se mellevä värkki tuollainen 18 senttinen ottaa poskeen miehenkin, en minä ainakaan kovin kauaa suostutteluja tarvisi jos tarjottaisi.

Äänestä
  • Kyllä noin paksu herättää mielenkiinnon niin hompsuissa, kuin hetskuissakin. Taitaa kylläkin olla lähellä sellaista maailmanennätysluokkaa tuo 18 sentin ympärys, joten on ehkä syytä ennen suikkaria käydä poistattamassa hampaansa, jos ei ole ehtinyt aika tai hammaslääkäri sitä jo tehdä.

    Tai sitten tuo on vain 18 cm pitkä ja muuten vaan paksu :D Noita pituuksia kyllä löytyy, vaikka täällä väitetään jo kuusituumaisetkin satukaluiksi ja persemitatuiksi.

    Äänestä

  • h-x kirjoitti:

    Kyllä noin paksu herättää mielenkiinnon niin hompsuissa, kuin hetskuissakin. Taitaa kylläkin olla lähellä sellaista maailmanennätysluokkaa tuo 18 sentin ympärys, joten on ehkä syytä ennen suikkaria käydä poistattamassa hampaansa, jos ei ole ehtinyt aika tai hammaslääkäri sitä jo tehdä.

    Tai sitten tuo on vain 18 cm pitkä ja muuten vaan paksu :D Noita pituuksia kyllä löytyy, vaikka täällä väitetään jo kuusituumaisetkin satukaluiksi ja persemitatuiksi.

    Joo, ei liene paksuus 18:aa senttiä, sillä tosiaan oltais aika lähellä ennätysmittaa. Halkaisijankin pitäis olla reilusti pukkipulloa paksumpi. Ja nyt jäämme innolla odottomaan, kuinka joku "matemaatikko" kertoo, että 18 sentin ympärysmitalla halkaisija on 5,73cm ;)

    Äänestä

Jos sulla tollanen elefanttikoon kulli on, niin nussi häxyä väljään persieen, niin se on vähän aikaa kusiletkua miettimättä...

Äänestä
  • Ei väljä peppu anna korkeaa c:tä vain hiukan jalkaa nostamalla. Jos en nosta jalkaa, tulee naapurin koirat hulluksi. Perseeltäni olen ultrasopraano.

    Itse taidat olla bassopuolen ukkoja, jolta joka törähdyksen jälkeen menisi kalsarit pyykkiin, mutta kun sulla ei ole kuin nuo yhdet, ei niitä jouda jatkuvasti kloriitissa lutraamaan.
    Osta lainapeite ja neulo siitä itsellesi varakalsarit.

    Tuo aloittajan parru on sellainen jokamiehen haluama malli. Ei liian pitkä ja paksuuttahan ne naiset etupäässä tahtoo. Ja jotkut homot takapäässä. En kuulu heihin, olenhan lähes neitsyt sieltä ;)

    Äänestä

Kyllä toi komee on. Joskus olen saanut todella kookasta 24ja 6... tuntui ihanalta.Mutta,,,harvoin niitä on tarjolla,,ukkokin ihmetteli vierestä kuinka se meni sisään,,,liukkari on upee juttu,kun kunnollla paikat voitelee..

Äänestä

yks huora väitti saaneensaa 24/9 cm paksuu kyrpää.

Äänestä

Tais olla 24/7 kuitenkin vain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


panomies18 kirjoitti:

Kyllä moni nainen on sanonut isoksi ja todennut sen olevan isompi kuin miehillään....haluuvat yleensä tavata uudelleenkin:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu