Tässä on koodeja sims ykköseen:
paina pelin aikana ctrl shift c
1.rosebud=rahakoodi,1000simoleonia rahaa, Jos haluat enemmän niin paina perään !;!;!;!;!;!;!;!;
2.move_objects on=pystyt siirtämään esineitä joita et muuten pystyisi siirtämään esim.ihmisiä tai postilaatikoita. Huom!: mene osto toimintoon kun teet koodin!
3.GROW_GRASS=nurmikko kasvaa nopeammin
4.SET_HOUR=aseta aika ja päivä
Jos haluatte tietää lisää koodeja sims ykköseen niin kysykää! kerron kyllä
terveisin:KoodiMania
kaikki Koodit sims 1 peliin
6
2013
Vastaukset
- ....
Löytyisikö koodia jolla korottaa sosiaali tai energia palkkia?
Mutta jos poistat simin käyttämällä move_objects on ja painat simin kuvaa siin jossain, niin se tulee takas ja kaikki palkit vihreinä. Se tosin menettää kaikki taitopisteet.
lammas-jr kirjoitti:
Mutta jos poistat simin käyttämällä move_objects on ja painat simin kuvaa siin jossain, niin se tulee takas ja kaikki palkit vihreinä. Se tosin menettää kaikki taitopisteet.
...tallenna peliä ennen kun poistaa ukon(tai lemmikin).
- mirkku
kerro sims1 koodit ne kaikki jos tiiät pliis
- SipsiSims
Lisää koodeja! Olisiko sellaista, jolla oman simin saisi kuuluisaksi? :D
Vastaa sähkäriini: [email protected] - Weirneir
Onko olemassa tarvekoodeja? Jos on, voitko kertoa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin27110054IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3257223Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?851913Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1161620Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61491- 1091181
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751169Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin48959Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26818MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312762