Moottoririkko neuvoja?

Mistä sais parhaiten vaihdettua uuden tai kunnostetun moottorin bmw 520da vm2011
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taasko hajonnut jakopää ? N47 ?
Paha juttu, siitä ei halvalla selviä ellet saa maahantuojaa vastuuseen. N47 moottorin ominaisuus, että se laukeaa melko uutena. Tehdas on saksassa korvannut niitä takuun loputtuakin.

Äänestä

Laukeaako bimmeri ennemmin kuin sen poikamieskuski?

Äänestä

"Hyviä vinkkejä kaipaava", miten homma meni?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hyviä vinkkejä kaipaava kirjoitti:

Mistä sais parhaiten vaihdettua uuden tai kunnostetun moottorin bmw 520da vm2011

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu