Bingo!

Bingo

Voitin 500 pistettä bingossa :) 1 piste = 1 euro. Vihdoin 200 pistettä citymarketin lahjakorteiksi eli saa 200 e ostaa esim. ruokaa tai mitä nyt Citymarketista saa ja sit 300 pistettä vaihdoin experttiin lahjakortiksi aion ostaa uuden kännykän :) olen voittanut aikaisemminkin bingosta hyviä summia :) ja ne olen vaihtanut aina citymarkettiin :) ja jotkut pisteet olen käyttänyt uusiin bingo kierroksiin :)

4

209

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 20v kahvittelija

      Bingo on mukavaa ajanvietettä, ja noi pisteet on kyll mukavia voittoja, varsinki ku napsahtaa tollanen isompi potti kohalle! :) Itellä paras 100p, kyllä eläkeläiset oli vihasia ku tällänen nuori pojannulikka nappas potin nenän edestä :D

    • Bingo

      juu niin oli sama juttu mullakin :D hyvä ettei yksi eläkeläinen ei alkanu riehumaan. tuli sen suusta kaikki kirosanat :D ja oon tosiaan 18v siis että itekin nuori myös :)

    • Lotta58
    • Uteluttaa

      Tuo bingo tuntuis olevan aika mukava ajanviete. Kertokaahan hieman lisää ko "uhkapelistä".
      Mun on ollut muutaman kerran tarkoitus mennä viettämään sunnuntaita oman kaupungin bingoon, mutta on vain jäänyt ja jäänyt menemättä.
      Eli mulla ei ole kokemusta bingoamisesta. Paljon maksaa jne?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken

      ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi
      Maailman menoa
      198
      1825
    2. Martinan firma haastettiin käräjille

      Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      261
      1775
    3. Toivotko vielä et

      Päätyisimme yhteen?
      Ikävä
      84
      1132
    4. Miksi haluat satuttaa

      Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano
      Ikävä
      28
      1131
    5. Miksi ette halua kaivattuanne

      Yksi syy tai tekosyy.
      Ikävä
      74
      1070
    6. Ketä sinä

      Odotat oikeasti. Miksen sulle totta olla saa.
      Ikävä
      117
      1030
    7. Oletko kaivattusi

      Mielestä hyvä sängyssä🤔
      Ikävä
      86
      1021
    8. Martina makkarankuori päällä

      Voi hyvää päivää minkä asun oli valinnut Emma gaalaan, ei jäänyt kenellekään epäselväksi, minkälaiset rinnat on naikkose
      Kotimaiset julkkisjuorut
      158
      966
    9. Millainen ihminen linda brandt-ahde on

      Hän on nyt julkisuudessa varsin eriskummallisen asian tiimoilta
      Lappeenranta
      38
      944
    10. Tykkäätkö kuinka

      Paljon kaivatustasi?
      Ikävä
      59
      897
    Aihe