Hoosio rullalle

Me ollaan nuoriso biisi on ehdottomasti parempi väärinpäin käännettynä. Siitä muuttuu hoosio rullalle.
1313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oliko se juttu noin hauska että oikeen tänne piti kopsata se...


Pitäneen poistaa se tiedosto niin et ainakaan julkase sitä täällä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omiituinen höpööttäjä kirjoitti:

Me ollaan nuoriso biisi on ehdottomasti parempi väärinpäin käännettynä. Siitä muuttuu hoosio rullalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu