VAIN MENTSIKAINEN VOI GOLOVKININ PYSÄYTTÄÄ!!!!
KAKSI GENNADIA, MELKEIN KUIN SORMUSTEN HERRASSA KAKSI TORNIA!!!!!
I : TOP RANKIN RITARIT
II : KAKSI GENNADIA
III : HUORMAN PALUU
NYT TEATTEREISSA KAUTTA VERKON
KAKSI GENNADIA, MELKEIN KUIN SORMUSTEN HERRASSA KAKSI TORNIA!!!!!
I : TOP RANKIN RITARIT
II : KAKSI GENNADIA
III : HUORMAN PALUU
NYT TEATTEREISSA KAUTTA VERKON
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hmm... tämä haiskahtaa jotenkin siltä että LELAND PALMERIN jälkikasvu huutelee täällä. Bob on palannut ja heiluu kuolonpussin kanssa verkossa eikä Keuruun pöllöt ole kuten ennen.
Kun tätä vyyhteä joskus selvitellään niin muistakaa: se alkoi suomi24:ltä.
Mentsikainen vetää kaksikätisen hyökkäyksen, jossa iskut on viritetty eri taajuuksille keskenään ja toinen käsi lyö päähän ja toinen vartaloon.
Tämän takia koen juuri hänet ja olen kokenut am.net foorumin 2012 pirtukänneistä asti juuri hänet pelkotiloissani pelottavimpana vastustajana.
Laura Palmerkin antaa pi-llua MENTSIKAISELLE!
Lisäksi Jope bongasi Mentsikaisen kuvissa muijan jolta oli itsekin saanut. Ja Jope ei näissä kuhinoissa pääse Cooperin kahvikupinkantajaa korkeammalle pallille.
MENTSIKAINEN TYRMÄÄ GOLOVKININ, NUSSII MISS TWIN PEAKSIÄ JA KATSELEE BOBIA VESSAN PEILISTÄ! ELUKKA!
Keuruu on legendaarinen mustalla huumorilla sävytetty kauhudraamakaupunki, jonka takapiruna on häärinyt itse Matti Kelo. En tiennyt paikasta oikeastaan mitään muuta, kuin että se on yksinkertaisesti klassikko, ja että Masalla oli jotain tekemistä sen kanssa. No, hetkellisestä päähänpistosta ajoin Keuruulle ja vietin yöni majatalossa, jonka seinällä oli hirvenpää joka tuijotti minua kuin Asikainen. Kyllä kannatti.