Sukupuolitautipelko, apua!

apuatarvitseva!

Olen suunnattoman peloissani ja en tiedä mitä tehdä.
Palasin juuri Espanjasta, työharjoittelusta.
Siellä kaikki meni hyvin lukuunottamatta 2 iltaa jolloin tuli juotua liikaa ja eksyttyä täysin vieraan sänkyyn ilman kumia.. kadun tätä valtavasti ja pelkään että minulla on nyt jokin tauti sillä en voi tietää kuinka monien kanssa kyseinen herra oli ennen minua ollut myös ilman ehkäisyä ja aavistukseni on että lukemattomien.

Olen todella ahdistunut ja stressaantunut, tunnen itseni idiootiksi joka olinkin.
Haluaisin mennä testeihin mutta koska olen vielä 6kk alaikäinen niin pelkään että he ilmoittavat vanhemmilleni asiasta, jos menen. Onko kellään varmaa tietoa tästä ja miten minun tulisi nyt toimia?
Tiedän että tein typerästi ja erittäin vastuuttomasti enkä kaipaa tuomitsemista asiasta mutta en voi puhua tästä kenellekkään joten toivon että joku auttaisi minua.

2

216

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • (y)

      Lääkäreillä on vaitiolovelvollisuus, vaikka et ookkaan täysi-ikäinen.

    • tuugeli

      Mene ihan ensin sinne lääkäriin, oma terveys on tärkein. Muista että hoitamatta jättäminen voi aiheuttaa loppuiäksi murheita. Eivät ilmoita kotiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1137
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    6. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      541
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      489
    9. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      482
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      477
    Aihe