Typeryyden ylistys

Ei voi kuvitella typerimpiä suijareita kuin Soini ja Lindsröm. Keltaista nestettä on päässä, ja paljon.
29103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

Ylläpito! Herätkää nyt. koska kysymys on henkisesti sairas ihminen joka useita vuosia häiriköinyt tällä foorumilla...

Äänestä
  • Mene jo lääkäriin jos olet sairas ja kun olet saanut häiriköidä tällä foorumillapitkään.

    Äänestä

  • Vain omaa etuaan katsovilla suijareilla on ainakin vähän virtsaa päässä. Sen verran pitänee antaa periksi.
    Soini, Lindström ja Eerola eivät ole esimerkillisiä hyvän ihmisen perikuvia, jollaisia päättäjien tulisi olla.

    Äänestä

Eihän tuo todellakaan tervettä ole, tuo multipersoona Ex. persu Anjankosk häiriköinti palstalla. Samaa hokemaa tuntuu toistelevan, eri nikeillä ja hieman eri muodossa. Toivottavasti saadaan Englantilaistyylinen laki nettihäiriköintiin, niin pääsisi näistä sairaamista eroon.

Äänestä
  • Perussuomalaiset ovat nykymuodossaan täyttä narsistista roskajoukkoa.

    Äänestä

  • Ex persu Anjalankosk kirjoitti:

    Perussuomalaiset ovat nykymuodossaan täyttä narsistista roskajoukkoa.

    Mutta annatko sinä sitten mitenkään positiivisempaa kuvaa . . . et !
    Sairaamman ja narsistisemman katkeroituneen, nähtävästi puolueessa sivuraiteille joutuneen valituksia ja yrityksiä toistoilla mustamaalata vähän kaikkia.

    Koeta etsiä joku valistuneempi tapa purkaa katkeroitumistasi, sillä nämä kirjoituksesi eivät juurikaan anna käsitystä "resursseistasi" haukkua ja pilkata noita henkilöitä.

    Äänestä

  • Ex persu Anjalankosk kirjoitti:

    Perussuomalaiset ovat nykymuodossaan täyttä narsistista roskajoukkoa.

    Minä olen persuista erotettu Ex persu Kärsämäeltä, huomatkaa kuitenkin etten häpeä itseäni, vaan kirjoitan nimelläni.

    Äänestä

  • old_profile_66196 kirjoitti:

    Minä olen persuista erotettu Ex persu Kärsämäeltä, huomatkaa kuitenkin etten häpeä itseäni, vaan kirjoitan nimelläni.

    Mistä sen tietää ? Että kirjoitat oikealla nimelläsi ?

    Enemmän kiinnostaisi, miksi ihmeessä tänne ? Sonnan heittäminen ei täällä hätkäytä, mutta uskottavuus menee kerrasta ;)

    Äänestä

Ei tehnyt yksi takinkääntäjä-paperiduunari vielä persuista duunaripuoluetta ja soinin teekupposet britti konservatiivien kanssa herätti loputkin duunari äijät äänestämään seuraavissa vaaleissa jotain muuta kuin persuja.

Mutta tärkein viesti soinilta on; persut ei persettään myy!
Kysymys kuuluukin et kuka sitä soinin persettä edes ostais?

Äänestä
  • Aloituksen otsikko sopii kirjoitukseesi mainiosti. Sinähän et selvästikään ole ymmärtänyt tuota hyvin kansanomaisen, selkeän lausahduksen merkitystä.

    Äänestä

  • Kai joku oikein puutteessa oleva muutaman euron maksaisi.

    Äänestä

Mikähän teitä persuja oikein vaivaa, kun tulee aina tuommoinen hätä kommentoimaan ja lapsellisesti naljailemaan ex-persulle, joka kertoo minkälaisia havaintoja on persujohtajista tehnyt? Pelottaako, että tieto leviää, vai pelottaako se, että joutuisitte jossain kohdassa aukaisemaan silmänne ja huomaamaan saman kuin tuo Anjalankosken ex-persu ja kymmenettuhannet muut ex-persut ympäri maata ovat jo huomanneet?

Äänestä
  • Mikä antipersua oikein vaivaa, kun tulee tuommoinen hätä kommentoimaan ja lapsellisesti puolustamaan itseään, kun on hiukan rokotettu typeryyksistä joita nyt havannoiksi kuvailet, kuukausia palstalle syötettynä. Se vaikuttaa aika koomiselta, ja kieltämättä aika ärsyttävältä seurata jatkuvaa lapsellista naljailua ja piruilua milloin mistäkin, lähinnä asioista joita et ole kykenevä edes arvoimiaan, kuin omasta puolestasi. Kuinka monta aloitusta siis tarvitset, osoittaaksesi muille palstalla millainen sairas typersy oikein olet. Tuohan on selvästikin henkistä laatua, lähes sairalloista ja epämiellyttävän vaaralliseltakin tuntuvaa, oikeastaan vainoa.

    Kuitenkin ainoa tarkoituksesi on saada mielihyvää pilkaamalla ja arvostelemalla persuja, mutta lähinnä Soinia, joka on sinulla tosiaan jo pakkomielle.

    Äänestä

sitku persu jää opisiition, niiku jää nii ne perupersut ei kylä liitä mihinkäy, ku ei ne ite mitää tiiä vaa timo seuraa kui hai lavaa.
niite se hemkelline pomo o timo soni, ei se timo ala enä paimentaa moista roskasakkia, nyki o vissi jo pistäny hakat tikii, se tietää et on puhunu itesä pahati pusiin, ku ruotiki menee natua kohen ja suomi ei voi jäätä siihe väimaastosi.

Äänestä

Tuon persun on pakko olla jollakin tavalla sairas, kun kuvittelee vain yhden "antipersun" täällä kirjoittavan. Toivottavasti hän saa apua jostakin!

Äänestä
  • Ei yksi, kolme :)

    Äänestä

Pari soiniWätystä täällä ainakin päivystää 24/7 itkemässä ja sensuroimassa. Järjetöntä.

Äänestä
  • täällähän sinäkin päivystät ;)

    Äänestä

Antakeemma isä timolle viimeiset ropomme, sillä meidän peruSShuuhiloiden taivasosuus varmistuu....antakee,,,,antakee,,,,,,,

Äänestä

Pääsisi vielä kerran eläissään lahjoittamaan Soinisäätiöön kunnon summan....

Äänestä

On tuo säälittävää kun menee jenka yli ;)

Äänestä

Persu luulee tekevänsä hyvää vaalityötä kun itkee joka ketjussa samaa. Tekee vain itsensä naurettavaksi.

Äänestä

? ? ? ? ?

Äänestä
  • Sinä persu, joka itket joka ketjussa sitä että persuja arvostellaan. Se on säälittävää.

    Äänestä

Soinijumlanpalvelus menossa tälläkin palstalla 24/7. Järjetöntä. Vastaavaa henkilöpalvontaa ei nähdä edes Pohjois-Koreassa, kuin soinilassa, jossa yksi henkilö määrää 100% kaikista tärkeistä asioista.

Äänestä

tältä illalta alkaa taas olla antipersun sekoilut sekoiltu, alkaa mennä jutut sen verran "taivaallisiksi", että olisi varmaan antipersun hyvä mennä välillä huilaamaan.

Äänestä

Soiniuskovaiset eivät huilaa koskaan. He vartioivat sensurointikiimaisina tätäkin palstaa 24/7. Järjetöntä.

Äänestä
  • Täällähän sieki roikut ;)

    Äänestä

Myrkkyä soiniWätyksille: työ ja vastuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex persu Anjalankosk kirjoitti:

Ei voi kuvitella typerimpiä suijareita kuin Soini ja Lindsröm. Keltaista nestettä on päässä, ja paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu