Nyt kun Tunkin tie oikeana julkkiksena on ohi, eikä aika jolloin pelkkä julkisuus elätti tule koskaan palaamaan, voisi Tunkki siirtyä tekemään pornoleffoja.
Uusi ala olisi Tunkille pelkkää plussaa: pääsisi esiintymään, saisi seksiä, tienaisi rahaa ja ehkäpä joku paperilehti tai peräti tv-kanavakin tekisi Tunkista jutun.
Tunkin habitus tuskin kuitenkaan kelpaisi ns mainstream pornoon, mutta erikoisuuksien parissa taivas olisi auki uusille mahdollisuuksille. Suomiversio Pennan kanssa tehtynä esim 2 girls 1 cup leffasta takaisi räjähtävän lähdön pornon tähtitaivaalle.
Uusi ala olisi Tunkille pelkkää plussaa: pääsisi esiintymään, saisi seksiä, tienaisi rahaa ja ehkäpä joku paperilehti tai peräti tv-kanavakin tekisi Tunkista jutun.
Tunkin habitus tuskin kuitenkaan kelpaisi ns mainstream pornoon, mutta erikoisuuksien parissa taivas olisi auki uusille mahdollisuuksille. Suomiversio Pennan kanssa tehtynä esim 2 girls 1 cup leffasta takaisi räjähtävän lähdön pornon tähtitaivaalle.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Tuksu ja Penna tosiaan sopisi tohon 2 Girls 1 Cup leffaan.
Kyllä se jossain läskideekupornossa menisi, ehkä Japanissa voisi olla kysyntää? Siellä kun on vaikka mitä fetissiä...
Olisko Diamond Vainilla joku vanha vhs-videokamera jolla voisi kuvata näytevideon ja lähettää sen vaikka kuuluisalle juutalaiselle pornonäyttelijä/tuottaja Sasha Gaborille? En usko että amerikassakaan olisi nähty semmosta filmiä jolla Tuksu ja Penna panee parastaan.
Lähtisköhän Leopardi ja Jarna Tunkin leffoihin näyttelemään? Tulisi kunnon kamaa katsottavaksi kotisohvalla!!!
Tuksu, Leopardi ja Jarna three somessa!! Taustalle Tuksun makeasta laulubiisitä tehty remix "3some day".
Tunkilla olisi mahiksia tehdä omaan elämään perustuvaa pornosarjaa. Kyllä katsoisin!
Arto munasillaan antamaan suuseksiä Tuksulle!! Aiaiai kyllä lentäisi kotikatsomoissa rasvat oitis talouspaperiin.
Kyllä lentää yrjöt jo vaatteet päällä olevaa Tuksua katsellessa, taju menisi jos näkyisi Tuksu reva paljaana täysissä touhuissa.
Valtio voisi velvoittaa Tuksun esiintymään porniksissa niin kauan että ulosottovelat on kuitattu.
Nythän Tunkilla on uusi esiintyjä pornoleffaan. Kamera vaan kirjahyllyyn ja hommiin.
Ääniefektitkin paksukainen osaa omien sanojensa mukaan oikein hyvin, kaikki voihkinat yms.
Nimikin olis jo melkein valmiina: Glamours Hells Dancers
Kyllä taas neropateilla mielikuvutus lentää.
Jarna sai just vauvan että tuskinpa lähtee Tunkin pornofilmeihin.
Jarna voisi synnyttää mielikuvituslapsiaan anaaliseksin aikana.
Harmi että Suomipoken budjetit ja tulotasot on niin surkeita. Mikäli ne olisi parempia niin joitain julkkiskaunottaria voisi siihen tarttuakin mutta nyt ei oikein koska tulotaso vs. maine ei ole balanssissa. Jossain jenkeissä tällä voi tehdä uraa mutta härmässä ei.
PissaPennakin laihtunut ihanasti.
Notkeutta on tullut rutkasti lisää niin voisi varata elokuvasta 30 minuuttia missä PissaPetriPenna nuoleskelee tulehtuneita pukamiaan.
Lopuksi voisi yrittää herätälle "pikkuista" veitikkaa käsileikkiin.
Johtaja Virtasen mukaan PissaPetri oli sängysä aikamoinen lahna. Halusi olla aina antava osapuoli. Johtaja kypsyi teini homon yksipuliseen pissaleikkiin.