Mikä minulla on vialla

Onkoha minulla kaikki kotona. Hoidan ammatikseni mielenterveys potilaita ja luen tätä palstaa?
3492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitäpä jos käsitelisit tätä ongelmaasi seuraavassa
työnohjauksessasí?

Äänestä
  • Asia on noin kerrottuna Nappi.

    Äänestä

Ei sinulla ole mitään vialla,miksi ajattelet noin? Olet vain empaattinen ihminen,pystyt asttumaan muiden asemaan, ja ajattelemaan muitakin!!!luulen niin!tässä kovassa maailmassa se on ihana luonteen piirre,älä hävitä sitä.(tuli vähän vaikeesti sanottua)ymmärsitkö mitä takoitan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


msh kirjoitti:

Onkoha minulla kaikki kotona. Hoidan ammatikseni mielenterveys potilaita ja luen tätä palstaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu