Mikä on paras ja hyvä asento autossa seksiä harrastettaessa?
Autossa
12
634
Vastaukset
- n26
Pelkääjän penkki ihan takakenoon ja siihen nainen selälleen ja mies päälle työstään. Tai mies istumaan takapenkille ja nainen syliin kasvokkai miehen kanssa, tämä asento sopii myös sohvalla ja vaikka jakkaralla. Voihan sitä takapenkillä olla lähetyssaarnaajassa tai takaapäin, mutta ei pienessä autossa sovi nämä asennot.
Farmari on autopaneskeluun paras takapenkit kumoon ni johan on tilaa.
- autossa
Mul ois farkku
- 51setä_
Panovankkureiksi isoja jenkkifarkkuja kutsuttiin 1980-luvulla ;)
51setä_ kirjoitti:
Panovankkureiksi isoja jenkkifarkkuja kutsuttiin 1980-luvulla ;)
Naimalaivaksi meidän muori mun dodgea manaili.
Kannattaa varmaan ihan ite kokeilla,kaikkea te kysytte....kuka tykkää mistäkin.
- jenzu19
Sylissä kasvot mieheenpäin... Etupenkillä ..
- Saarnaaa
Takapenkillä lähetyssaarnaaja
- pornopanu
varo ettei autosta mene kumit paskaks
- panuski
joo meille hajos kerra poksahti kunnol
- jovain_kelpasi
Yksi parhaista kokemuksestani henkilöautossa, oli konepellin päällä ja nainen alla. Myös joidenkin sedan-tyyppisten takaluukun päällä olen harrastanut seksiä....nainen lähes istuma-asennossa ja minä maassa seisten.
Linja-autossa olen nainut takapenkillä, sekä myöskin antanut suihin ajon aikana. Kuljettajan istuin hieman alemmas kuin normaalisti ja samalla niin taakse, kuin vain mahdollista, ja selkänojaa taaksepäin. Aivan mielettömän irstasta ajaa liikenteen seassa ja samalla saada orgasmi.
Tuo jälkimmäinen menetelmä tosin saattaa aiheuttaa 80-100 km/h vaudissa täysikokoisella linja-autolla hieman hapuilevaa ajoa.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy485779Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää2415523Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas2352983Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,832762Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171482496- 712144
Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta
joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina492036- 711868
- 2131794
Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1871399