Tämä keskustelupalsta on kyllä kuivunut kokoon. Ei ole enää mitään mielenkiintoisia keskusteluja. Ja jos on, niin eiköhän ne kohta jonkun toimesta oteta pois. Täällä oli joskus ihan mukava käydä lukemassa mielenkiintoisia aiheita. Aika paljon on toisten solvausta ja tyhjää lässytystä, kuka muka yrittää olla nokkelin.
Hyytynyt palsta
5
167
Vastaukset
- Ei jaksa kiinnostaa
Näin on!
- Shalom
Tämä on muutamaa poikkeusta lukuunottamatta ollut ateistien ja liberaalikristittyjen temmellyskenttä haukkua ja solvata uskovaisia. Hyvä siis, että uskovat ovat hylänneet tämän palstan. Kiitos kuitenkin edelleen TV7:lle hyvästä työstä!
- Food for Thought
Täällä on välillä aiheellisia analyyseja kanavan äärilaidan puhujien opetuksista.
Taitaa tämän palstan hiljentyminen johtua osaksi siitä että Herzog on lähtenyt rahat saatuaan maasta. Ihmeiden aikahan se oli.- KAITATIE,YKSIOVI
tv7 johtajisto/ylin ohjelmatarjonnasta vastuussa oleva taho myötäsiirtyy pikkurapakon taakse Suomesta -Viroon tämän viikonlopun aikana..Joten herzogsyndrooman saaneet eivät kadota häntä kovin kauas. Perästä pääsee jos tarve vaatii
.Muistaa kannattaa että Kuningas Jeesus sanoi tämänkaltaisten tultua: "älkää menkö heidän perässään.." Luukas 21. Vapaus siis valita kuuliaisuuden välillä -ketä seuraat!
- Löylyä lisää........
TV7 on täydentää viihdeohjelmien tarjontaa omalla ehkä pikkuisen perversillä tavalla. Ikään kuin tirkistelisi hullujenhuoneen ikkunasta sisälle. Ja tämä lasketaan kuitenkin kuuluvan ihan luvalliseksi perversioksi. Ei huono!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592802- 1252050
- 921758
- 1621349
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731331- 621252
- 691112
- 631090
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731059Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t33997