Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

nainen

Kertoisitteko kokemuksianne piiskaleikeistä tai fantasioitanne...
42262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minun nuoruudessani harrastettiin piiskaleikkejä.
Sen toteaisin näihin, että ei kannata.

Minua ainakin sattu, kun sain piiskaa äidiltä
ehkä väärän leikin takia.

Ehkäpä sinä nainen, älä sinäkään harrasta sitä.
Rakkaus on suurin asia.

Äänestä

Olin aivan ihanan pitkätukkaisen miehen asunnossa ja harrastimme piiskaleikkejä ja sitomista.

Harmi kun emme ole enää väleissä sen miehen kanssa...

Äänestä
  • Mihin tulit sidotuksi? Sänkyyn?

    Äänestä

  • oona kirjoitti:

    Mihin tulit sidotuksi? Sänkyyn?

    kirjoita addres riville spanking adults niin saat malleja. tai koivuniemi72.fi niin asiatietoja loytyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


piiskaleikit kirjoitti:

Kertoisitteko kokemuksianne piiskaleikeistä tai fantasioitanne...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu