SUOMALAISIALAPSIA HUUMATTU

EI NATOON

Suomalaisia lapsia huumattu CIA:n toimesta 50 ja 60-luvulla LSD:llä ...
aamulehdenblogit.ning.com/m/blogpost?id=2119722%3ABlogPost%3A1295765 Cachad
Todellisuudessa tämä CIA:n salainen MK ULTRA ohjelma ei ... Matti-Juhani Saari olivat molemmat MK ULTRA:n mielenohjelmoinnin uhreja. ... julistus Suomessa, ...

Suomalaiset ovat venäläisiä - Suomen ruotsalainen kansanpuolue - Suomi24
keskustelu.suomi24.fi › … › Suomen ruotsalainen kansanpuolue
Onneksi Suomessa vielä aitoja Ruotsin ... Juhani Saari olivat molemmat MK ULTRA:n mielenohjelmoinnin uhreja. ... CIA:n salainen MK ULTRA ohjelma ei ...

Ex-lapsitähti ja MK ULTRA:n uhri Amanda Bynes pakotettiin ...
blogivirta.fi/blogit/2507497-ex-lapsitahti-ja-mk-ultran-uhri... Cachad
Ohjelma toimi salaisesti 1950 ja sille myönnettiin salaisilla järjestelyillä 6 % osuus silloisesta CIA:n budjetista. MK ULTRA ... Suomessa. Sillä näitä .

Havaintoja Uudesta Maailmanjärjestyksestä (promo): lokakuu 2014
nwohavaintojapromo.blogspot.com/2014_10_01_archive.html Cachad
... että Marilyn Monroe oli yksi ensimmäisiä MK ULTRA:n uhreja ja hänenkin ... CIA aloitti salaisen MK ULTRA ... myös Suomessa.

Havaintoja uudesta maailmanjärjestyksestä: Vaalilaskentahuijaus Suomessa
nwohavaintoja.blogspot.se/2011/02/vaalilaskentahuijaus-suomessa.html Cachad
Vaalilaskentahuijaus Suomessa ... khalil sheikh mohammed 9/11 terrorist cia nwo illuminati mossad false-flag terroristi al-qaida ... MK ULTRA-ohjelmointi; MK-ULTRA;

Helsinki-Vantaan lentoaseman Ebola-epäily oli tarkoin organisoitua ...
nwohavaintojapromo.blogspot.com/2014/10/helsinki-vantaan-lentoase... Cachad
... kun flunssaankin kuolee suomessa päivittäin muutamia ihmisiä. ... jopa tietämättään mm. MK ULTRA nimisen salaisen ... Ex CIA agentti varoittaa ..

5

684

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • DASGSRsgGG

      VVV

      http://keskustelu.suomi24.fi/t/12398139/supo-puuttuu-mk-ultran-kokeisiin-!!


      V

      sanna sillanpää

      pekka eric auvinen

      matti saari

      anneli auer

      jne...

      niitä saattaa olla tosi paljon, koska suomi on maailman pölhölä, jossa ruotsifasismi rehottaa ja kansamme on niille vain alempaa kansaa.... CIAlla lupa tehdä mitä vaan että RKP-Ruosinvalta säilyy...

      "suomalaislapsilla salaisia MK ULTRA-kokeita jo 50-luvulla.

      Eli jossain Norjassa ja Itävallassa järjestetyillä leireillä tungettiin sitten myös suomalaislasten ruokiin ja juomiin mm. LSD:tä ja koko homma tiedettiin Suomen ulkoministeriössä alusta alkaen. "

      http://murobbs.muropaketti.com/threads/illuminati-ja-uusi-maailman-jaerjestys.547290/page-155

      "...sijaispersoonia voidaan ohjelmoida käyttämällä musiikkia, elokuvia (erityisesti Disney-tuotannon Liisa Ihmemaassa, Pinokkio, Prinsessa Ruusunen ja Wizard of Ozia. "

      mielenohjelmointi: 2...käytetään henkilölle suorittamaan moraalisesti kyseenalaisia tekoja, kuten salamurhiin ja poliittisiin tarkoituksiin soveltuviin murhiin. Viihdeteollisuudessa sitä käytetään runsaasti helposti manipuloitavien tähtien luomiseen"

      http://www.islamtieto.com/viewtopic.php?p=7694&sid=157a94d5ff73a7003f0887b3bb2f3313

      http://sorendreier.com/creepy-celebrity-mk-ultra-mind-control-glitches/

      https://hollywoodsubliminals.wordpress.com/project-monarch/

    • tiitisenAIVOPESU

      Suojelupoliisin entinen päällikkö Seppo Tiitinen paljasti kesäkuussa 2013, että Yhdysvaltain keskustiedustelupalvelu CIA:n toiminta oli aikanaan niin rajua, että siihen jouduttiin puuttumaan SUPO:n taholta.

      MK ULTRA kokeita suomalaislapsilla

      Vuonna 1958 ja 1960 Norjassa ja Itävallassa järjestettiin kesäleirejä lapsille, jonne osallistui myös suomesta lapsia. Monet heistä olivat lähtöisin Tampereelta.

      CIA:n huippusalainen tutkimusohjelma MK ULTRA liittyi tähän Norjassa ja Itävallassa järjestettyyn kesäleiritoimintaan niin, että näille leireille osallistuville lapsille syötettiin heidän tietämättään vieraita huumausaineita (yleisin aine MK ULTRA kokeissa oli LSD).

      Leirit järjestänyt kesäkylä CISV-järjestö ei kuitenkaan tiennyt mitään Yhdysvaltain keskustiedustelupalvelu CIA:n toiminnasta kesäleireillään.

      Suomen ulkoministeriön valtiosihteeri Matti Tuovinen kirjoitti aiheesta päiväkirjaansa aikanaan, että ulkoministeriössä ryhdyttiin toimenpiteisiin kyseisten tietojen tultua julki.

      Tämä kyseinen artikkeli oli 18.06.2013 Iltasanomissa ja siitä ei ollut internetissä mitään mainintaa, joka kertoo taas Suomen valtamedian linjasta näiden asioiden suhteen. On kuitenkin yllättävää, että entinen suojelupoliisin päällikkö uskaltaa pistää julkisuuteen näinkin arkoja tietoja, varsinkin tämän vuosi sitten alkaneen NSA-skandaalin vanavedessä.

      Todellisuudessa tämä CIA:n salainen MK ULTRA ohjelma ei ole minnekään loppunut, vaan on jatkunut näihin päiviin saakka salaisesti.

      Jokelan koulusurmaaja Pekka-Eric Auvinen sekä Kauhajoen koulusurmaaja Matti-Juhani Saari olivat molemmat MK ULTRA:n mielenohjelmoinnin uhreja.

      Samoin myös 1999 helmikuussa Helsingin, Kampissa ampumaradalla 3 ihmistä surmannut Sanna Sillanpää oli MK ULTRA:n uhri.

      Hyvinkään keskustassa keväällä 2012 kaksi ihmistä surmannut Eero Hiltunen oli myös MK ULTRA:n uhri, sekä myyrmannin kauppakeskuksessa syksyllä 2002 omatekoisen pomminsa räjäyttänyt Petri Gerdt.

      Joten on täysin typerää yrittää väittää, etteikö tämä CIA:n salaisten ohjelmoitujen tappajien aivopesuohjelma vaikuttaisi myös täällä kotisuomessa.

      Suomen suojelupoliisi SUPO ei ole voinut tehdä näille edellämainituille tapauksille yhtään mitään, estääkseen niitä. Sillä kaikki nämä tapaukset ollaan suoritettu Suomen kamaralla ja rikottu sillä kansainvälisiä sopimuksia. Mutta yhdysvaltojen sotilasmahdin alla ihmisoikeudet eivät merkkaa mitään, kun pelissä on valtaeliitin uusi maailmanjärjestys ja sen väkivaltainen hegemonia.

      Tähän vielä mainittakoon, että Norjassa 2011 heinäkuussa toteutettu teurastus, joka vei 77 pääosin norjalaisnuoren hengen, oli sionistisen valtaeliitin kosto norjalle siitä, että norja halusi irti NATO:sta.

      Utöyan saarella oli vielä tämän MK ULTRA:lla ohjelmoidun Anders Breivikin lisäksi muutama Israelin Mossadin kommando, jotka lahtasivat näitä nuoria tuolla Utöyan saarella. Tämän vuoksi norjan poliisilla kesti tulla tuolle n. 600 metrin päässä olevalle saarelle yli 1 h 19 min. ensimmäisestä hätäpuhelusta. Israelin tiedustelupalvelu Mossadin kommandot piti saada ensin suojaan sieltä.

      Lähteet: http://www.nwohavaintoja.blogspot.fi/2013/06/suomessa-tehty-salaisia-mk-ultra.html

      http://postimg.org/image/6ncunsv6r/

      http://i.imgur.com/XEFzbip.jpg

      http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/155307

      http://www.verkkomedia.org/news.asp?mode=4&id=3505

      http://www.nationalreview.com/corner/297413/can-you-prove-mossad-iisnti-behind-breivik-daniel-foster

      Simola, M. (toim.), 2009. Ratakatu 12,

      Rislakki, J. 2010. Paha Sektori, Suomi, J. (toim.) 2012.

      Salaisuuksien vartija, Helsingin Sanomat,

      www.foia.cia.gov

      IlmiannaJaa

    • kokoonus

      ilimankos se kokoomuksen kannatus niin sitkeessä on no aika hoitelee hommat.

    • kamalaa-ja-rikollista

      Onko tietoa näille leireille muiden osallistumisesta. Jos, onko heitä "vastakäsitelty" esim. hypnoosin avulla?

      On todella kamalaa, että maassamme pesii USAn assistentteja, joille ei merkitse Suomen etu mitään. Päinvastoin.

    • t.p.jääluoto-puukari

      Jaa mulla o täs edessä mainitsemasi iltasanomien lehti vuodelta 2013, eikä siinä ole mitään artikkelia asiasta... oletko nähnyt näkyjä taas

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      264
      2404
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      71
      2383
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1568
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      43
      1406
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1367
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1329
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1230
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1029
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1009
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe