Viisi viikkoa

en oo jaksanut tehä mitään, tänään sentään sain aikaiseksi järjestellä työasioita - ehkä tämä tästä pikkuhiljaa muuttuu paremmaksi varsinkin kun pysyn poissa näkyvistä ja näkemästä.
8209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ai mihin on viisi viikkoa?

Äänestä

Siis mihin on 5 viikkoa

Äänestä

Näittekö viisi viikkoa sitten ekan kerran?

Äänestä

siis viiteen viikkoon?

Äänestä

ollut sen viisi viikkoa masentuneena.

Äänestä
  • Mikä masentaa, kaamos?

    Äänestä

  • ------- kirjoitti:

    Mikä masentaa, kaamos?

    hanki VALOO

    Äänestä

  • ------- kirjoitti:

    Mikä masentaa, kaamos?

    luulet kun tälle palstalle kirjoittaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aivan palasina kirjoitti:

en oo jaksanut tehä mitään, tänään sentään sain aikaiseksi järjestellä työasioita - ehkä tämä tästä pikkuhiljaa muuttuu paremmaksi varsinkin kun pysyn poissa näkyvistä ja näkemästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu