Olet mustis sille blondille

Onhan se herkullinen pakkaus. Tiedän, mitä sen kanssa tekisin.
Mutta niin olet sinäkin. Ihan tahallani kiusaan nyt. Kyllä sillä vaan on ihanat tissit. Mmmmmmm....
7161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei multa tämä .

Äänestä

Eikä multa

Äänestä

Ei multakaan. Sairas avaus js mä tiedän ettei mun hän ole mustis. Vähän fiksumpi on.

Äänestä

ongelmat ratkeavat kolmen kimpalla!

Äänestä

No siihen sun täytyy etsiä toinen hyvädaisarinen blondi.

Lycka till.

Äänestä

Ota ne tissit. Mä en enää haluakkaan sua.

Äänestä

tiedät,että mulla on isommat kun sillä blondilla...no...ja sitäpaitsi sulla näyttäs olevan ikävä mua...mut meen nyt nukkuu...öitä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uuuuhhhh.... kirjoitti:

Onhan se herkullinen pakkaus. Tiedän, mitä sen kanssa tekisin.
Mutta niin olet sinäkin. Ihan tahallani kiusaan nyt. Kyllä sillä vaan on ihanat tissit. Mmmmmmm....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu