Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Andro-Penis

Näin tuolla aikaisemmin mainittuna tämän andro-penis laitteen, jolla pitäisi saada lisää kokoa penikseen. Testien mukaan se on paras peniksen pidennys laite ja voittaa leikkaukset yms. Miten on, onko kukaan teistä kokeillut sitä? Sitä saisi ostettua Oulussa olevalta kirurgiselta laitokselta... Toimiiko se??
11523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jengi käyttää sitä USA:ssa hyvin tuloksin ja muuallakin. Toimii se. Olen käyttäjätfoorumeita selaillut. Ei tosin ihan yhtä tehokas ku manuualisesti tehtävät reenit mut helpompaahan se on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tero kirjoitti:

Näin tuolla aikaisemmin mainittuna tämän andro-penis laitteen, jolla pitäisi saada lisää kokoa penikseen. Testien mukaan se on paras peniksen pidennys laite ja voittaa leikkaukset yms. Miten on, onko kukaan teistä kokeillut sitä? Sitä saisi ostettua Oulussa olevalta kirurgiselta laitokselta... Toimiiko se??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu