Onko turvallista päiväkotia Lappeenrannan keskustassa. Kun palstoja lukee, niin tuntuu, kaikissa päiväkodeissa olevan joitain ongelmia. Onko jossain tehty tutkimukset lähiaikoina?
Sisäilma (sisäilmaongelma) Lappeenrannan päiväkodissa
Päiväkodin sisäilma
2
144
Vastaukset
- oooqq
Onko tämä talousasia? Vai kuuluisiko sittenkin "koti ja rakentaminen" alle jollekin vähän sopivammalle palstalle?
Tai, kun kyse on noin paikallisesta asiasta, paras osoite olisi kait Lappeenranta-palsta paikkakuntaosastolla.
- juu ei, ei ole mitään käsitystä Lappeenrannan päiväkotitilanteesta. - Voi voi
Sen verran voin sanoa, ettei mitään tietoa. Lappeenranta salaa kaiken todellisen tiedon, kuulema väistötilojakin on homeessa. Pitäisi tehdä jotain, kun ei tehdä mitään. Lappeenranta tekee itsestään konkurssikypsän kaupungin kaikilla ideoillaan ja sopimuksillaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433017Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612961- 422367
- 311863
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251719Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721684- 481586
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771275- 381252
- 791080