Menee niin syvälle

Muutenniinparasta

Tiedän, että tämä topic ei varsinaisesti tälle sivulle kuulu, mutta muilla seksialueen sivuilla on niin häröä keskustelua, etten sieltä taida saada asiallisia vastauksia.
Minulla, tai meillä, on pieni ongelma kohtuullisen uudessa suhteessamme. Miehelläni on kunnon seisokissa kalu niin pitkä, että tietyissä asennoissa se sattuu jonnekin tuonne vatsanpohjaani. Tykkäämme vähän rajusta työnnöstä, ja jos sitä tarvisi jotenkin hillitä, osa nautinnosta olisi poissa.
Kysymys kuuluukin, miten on fysikaalisesti, totunko siihen tökkimiseen, vetäytyykö vatsanpohja, kohtu vai mihin se siellä osuukaan, tottuuko se siihen?

1

794

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sexguru

      Ei muutu ajan mittaan, kokeilkaa sellaisia asentoja, joissa mies ei yllä niin syvälle. Vaikkapa nainen mahallaan tai selällään, jalat yhdessä voisi olla hyviä, samalla jalkojen puristama pillu saa lisä kitkaa/painetta.

      Kokeilkaas myös perinteisiä asentojanne niin, että otat muulla tavoin ekaon rkkusi jo ennen kuin mies tulee sisällesi. Kuten miehenkin elin, naisen tavara paisuu myös pidemmäksi (siis syvemmäksi, kiihotuksen kasvaessa)

      Lähetyssaarnaajassa, mies voi olla aavistuksen ylempänä kuin normaalisti, jolloin varsi hinkkaa klittaa paremmin ja pää ohjautuu kohdunsuun kovan alueen sijaan sen alla tai sivulla olevaan syvempään poimuun.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      179
      1492
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      43
      1081
    3. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      194
      1011
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      38
      755
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      690
    6. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      680
    7. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      37
      673
    8. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      671
    9. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      617
    10. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      17
      603
    Aihe