Minäkin olin mukana
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288757937037.html
Ideapark
7
223
Vastaukset
- Topi S
Minä näin sut
- kaffelle persso
Minä se käyn joka paikat läpi josta saa ilimasta kaffea ja pullaa. Kärkkäisen synttäreilläki kävin usiamman kerran päivässä kaffella. Panin välillä eri verkkarit ettei ne tunnista, ovelakin siis olen!
- Idiotti iiläinen
Ja tälle porukalle on muka tärkeää miten maailma makaa? Iissä on ideaa? Missä on Ideaa?Päivällä Ideaparkkiin ja illalla katotaan telkusta "vain elämää" ja aamulla pähkäillään, kuinka kurjasti täällä Suomessa meneekään..... Tavataan Ideaparkissa.
- joukovoima
Maanantaina viinakaupassa ilmaset kahvit ja pullat
tiistaina terveysasemalla
keskiviikkona kärkkäisellä
torstaina k-kaupassa
perjantaina iisakissa
lauantaina ideaparkissa
sunnuntainan kirkossa
.
Tervetuloa joukolla mukaan- kaffelle persso
Pitäis perustaa semmonen tiedotusrinki joka tiedottaa ilmaisista kaffeista! Laskin että olen ainakin 500 kuppia&pullaa vetänyt eri kaffetarjoiluissa. Panen sokeria aina 4 palaa, kotona käytän kahta palaa.
- Rahat vähissä
kaffelle persso kirjoitti:
Pitäis perustaa semmonen tiedotusrinki joka tiedottaa ilmaisista kaffeista! Laskin että olen ainakin 500 kuppia&pullaa vetänyt eri kaffetarjoiluissa. Panen sokeria aina 4 palaa, kotona käytän kahta palaa.
Tuo on hyvä idea: Ottakaapa yhteyttä facebookissa , niin laitetaan ryhmä pystyyn. Samalla voitas twitterissä ilmoitella, jos jossain päin Iitä tai no , Oulun seutua, laskee polttoaineen hinnat esim. alle 1.467 euroa/litra/ E95, niin voitas singahtaa halavoille bensoille ja ilimasille kahaveille. Laittakaapa pyyntöä tulemaan, kuulolla ollaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.5404645Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek183721Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2842352Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia4822221Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.881555Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1161524- 1571413
Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel691340- 701323
- 841164