pienestä kiinni silti

Kerryn olis pitäny voittaa, Bush on umpimul***. Alkaa pikkuhiljaa ottamaa päähän sen toilailut. Kohta on suomikin irakissa näsinneulaa myöten :S

Yritä siinä sitten tehdä työtä...

Bush alas, Kerry ylös!!!!!!!!!!!!!!!!!
3220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tasan ei oo jaettu älyn lahjat eurooppalaisten ja jenkkien välillä.

Äänestä
  • ...viestit osoittavat, on suomalaisten älynlahjat huikeaa luokkaa!

    Äänestä

sillä jos Kerry olisi voittanut, niin jenkit olisi alkaneet vetää joukkojaan pois, ja alkaneet vaatimaan kansainvälisten joukkojen lähettämistä tilalle, niin silloin eurooppalaisten olisi hyvin vaikea sanoa ei, ja ehkä Suomikin olisi kohta siellä.
Mutta koska Bush voitti, on helppo vedota sodan laittomuuteen.
Näin esmes. Ranskassa on tämä asia todettu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dkkdkdkd kirjoitti:

Kerryn olis pitäny voittaa, Bush on umpimul***. Alkaa pikkuhiljaa ottamaa päähän sen toilailut. Kohta on suomikin irakissa näsinneulaa myöten :S

Yritä siinä sitten tehdä työtä...

Bush alas, Kerry ylös!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu