että sinua hävettäisi olla niin ei-kunnollisen miehen kanssa kuin minä? Sinä olet pidetty ja suosittu, ylimmillä tikkailla. Minua tuskin edes vanhempasi sietäisivät. Luuletko, etten tajua mistä se kenkä puristaa? Opin nämä asiat jo peruskoulun ensimmäisillä luokilla. Olin jo silloin se, mikä minä olen. Ei ihminen taustalleen mitään voi, enkä edes halua voida. Kortit jaetaan jo varhain. Olen täysin sinut osani kanssa. Olisit kuitenkin voinut myöntää tunteesi. Oliko liikaa vaadittu? Ei kai se niin paha juttu olisi ollut, vaikka kuulumme eri kasteihin? En olisi kertonut kenellekään.
Onko se sitten minun vika
tytölle.
13139
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kenelle tytölle?
Pikku tytölle.
joo kyllä mää rakastan sua. nyt se on sitten kerrottu. ookkonää ilonen?
liian pienet kengät sulla?
Tulevaisuudessa kuulumme samaan kastiin;) Et tiedäkään ketä kaikkia minulla on tuttavina;)
Joskus tunteet on yksipuoliset.
Voin tunnustaa heti kun kysyt tai sanot omat tunteesi ensin...
Tunteissa ei ole mitään hävettävää kohdistuipa ne sitten mieheen tai naiseen. Sitäpaitsi varmasti kalpenisit jos tietäisit taustastani ja tuttavapiiristäni kaiken;) Sinulla on muutenkin tapana hieman aliarvioida minua... Et tiedä kuin vain osan.
Kuulehan kuu-ukko nyt rauhotu vähän.
Vähän asian vierestä mutta mua hävetti kulkea miehen kanssa joka kaljuuntui jo ties miten nuorena. Ei juttu senkään takia voinut edetä, hän näytti jotenkin ihan eri ikäluokkaan kuuluvalta.
Kaljut miehethän on seksikkäitä. :-O
Nyt kyllä pistit pahan..
Kaljuuntuva mies!
...kiihoittava minun mielestäni.
Häpeäisin itseäni, jos tuollaisia juttuja latelisin täällä.
Ikää oli, ja?!?
Pikkutyttö kaipais peetä.