Mitä nuo kapaset luulee olevansa?
Painukoot ..
6
242
Vastaukset
- Kalpa mestariksi
Kapaset ovat tietysti Kalpan kantava voima.Kukas kateellinen siellä noin kirjoittelee?
- kärkikalpa
Silkkaa paskaa kassu kin on ihan paska
- Tapparanmiäs
En tiedä mutta Virta on kova itkemään pienistä asioista. Opettelis pitään mölyt mahassaan. Luulenpa että Kalpa on taas yksi kevään pahimmista sulajista.
- sylettää
Painukoon se nuori kaveri sinne mistä on tullutkin.
- lätkäfani
Kasperi Kapanen iski nuorille leijonille kultamitalit
- Itkijäklaani
Suurin itkijä Kapasten klaanista on pappa Hannes....Itki aina ja joka paikassa...Naurettava pelle joka nyt paistattelee kuin olisi maailman omistaja kun jälkikasvu pärjää....Kiitos Kasperille mutta lampaanperse Hannekselle!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012140Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2971934Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041726Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321351
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii251092Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057