hyvä olla. Minä tiedän ja tulen aina tietämään miten eräs mies nykyisen suhteensa aloitti ja miten sen on kasassa saanut pidettyä..kateellinenko, en ole. Katkera? Jossain määrin kyllä...jaa miksi näin? En haluaisi, enkä olisi koskaan halunnutkaan tietää siitä suhteesta mitään intiimiä. Nyt kuitenkin tiedän "päiväohjelman" tahtomattani. Ja miksi sen sitten tiedän? Hän paljasti sen minulle ihan itse tunteistani välittämättä. Voi vain kysyä kuinka paljon hän arvostaa nykyistä kumppaniaan.
Kun tieten polkee toisen tunteet
on itsellä varmasti
5156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Yleensä suhteen sisäisiä asioita ei ruodita exän tai muiden ihmisten kanssa.Jotenkin sellainen osoittaa kypsymättömyyttä,itse kertojahan tietysti kuvittelee olevansa joknkinlainen maailmannapa.
Lue: Narsistinen käytös
koskaan arvostaa ketään, valitettavasti.
Sävellystyö taas aloittajlla käynnissä.Kaikkennäköisiä rivejä syntyy ihan vaan näpyttelemällä palstalle.
Narsisiset miehet haukkuvat puolisoaan, kertovat tämän rumasta vartalosta, huonosta seksistä tämän kanssa, tyhmyydestä jne. Pahinta on etteivät vaimot tiedä mitä mies heistä puhuu ja miten vähän arvostaa.
Eipä ne ihmisetkään, joihin tuollaiset puheet uppoavat ja ottavat 100 % totuutena, ole mitään järjen jättiläisiä.