Aijjaa, Jonathanin kaverit haluavat Danin ulos, muut Tuijan

Toivottavasti Tuija tippuu, en tykkää kun Jonathan määrää kaikkia muita. Dani uskaltaa sanoa vastaan melkein ainoana. Haluisin enemmän nähdä et Jonathania vastustetaan, En tykkää et haukkuu jo Annaakin. Anna on ihana ja aito.
487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jonathan kaatoi lasillisen vettä Tuulikin päälle, hämmentynyt Tuulikki kiiruhti sanaakaan sanomatta sivummalle Annan saattamana, Jonathan juoksi perään ja kaatoi lasin vettä myös Annan päälle. Vakavailmeinen Dani toi pyyhkeen Tuulikille ja sillä hetkellä minä päätin haluta pitää Danin talossa. Danilla on arvot kohdallaan vaikka onkin noin nuori, Jonathan tottunut että rikkaat saavat tehdä mitä haluavat.

Äänestä
  • On se kummaa kun ihminen on läpensä paska ja käyttäytyy jatkuvasti kaikkia kohtaan huonosti ja eikä kunnioita ketään tai kenenkään yörauhaa ja sitten kun tämä henkilö osoittaa muka pienenkin hyvän eleen tuomalla mummolle pyyhkeen niin heti hänet nostetaan jalustalle ja vannotaan miehen nimeen? Tuohan on selvää tyhmyyttä teiltä katsojilta? Oletteko noin sokeita ja huonoja tunnistamaan ihmisluonnetta? Tää kusipää Danihan nauroi katketakseen kun Jonathan kaatoi lasin ja yritti sitä nauruaan peitellä. Dani ei saa multa mitään muuta kuin halveksuntaa koko rahan edestä!

    Äänestä

  • Dani kotiin kirjoitti:

    On se kummaa kun ihminen on läpensä paska ja käyttäytyy jatkuvasti kaikkia kohtaan huonosti ja eikä kunnioita ketään tai kenenkään yörauhaa ja sitten kun tämä henkilö osoittaa muka pienenkin hyvän eleen tuomalla mummolle pyyhkeen niin heti hänet nostetaan jalustalle ja vannotaan miehen nimeen? Tuohan on selvää tyhmyyttä teiltä katsojilta? Oletteko noin sokeita ja huonoja tunnistamaan ihmisluonnetta? Tää kusipää Danihan nauroi katketakseen kun Jonathan kaatoi lasin ja yritti sitä nauruaan peitellä. Dani ei saa multa mitään muuta kuin halveksuntaa koko rahan edestä!

    Dani yrittää kohottaa statustaan viime metreillä ja esittää jotain hyväntekijää.....Hahah. Ei uppoa ainakaan meikäläiseen.

    Äänestä

Jonathan on on psykopaatti ja pikkku-hitler! Aivan sairas homojätkä. Luultavasti saa turpaan BB:n jälkeen... Valitettavaa mutta totta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Etukäteissopimus kirjoitti:

Toivottavasti Tuija tippuu, en tykkää kun Jonathan määrää kaikkia muita. Dani uskaltaa sanoa vastaan melkein ainoana. Haluisin enemmän nähdä et Jonathania vastustetaan, En tykkää et haukkuu jo Annaakin. Anna on ihana ja aito.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu