Äkkiväärää Sylvesterissä

Olipas mahottomasti perjantaina Sylvesterissä kaupungintalon porukkaa...Jokisen boolia?
3254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kommeitamiehiä kyllä aina passaa katsella,varsinkin se yksi valkoisessa kauluspaidassa..liekkö vapailla markkinoilla??

Äänestä

Joo, tarjoilu alkoi jo puolilta päivin. Eihän sitä nyt kukaan enää perjantai-iltapäivällä virkatöissä luuhaa. P erkeleen parasiitit!

Äänestä

Kansalaispalkka!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vronmaksaja kirjoitti:

Olipas mahottomasti perjantaina Sylvesterissä kaupungintalon porukkaa...Jokisen boolia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu