Hetkeen yhteiseen

niin himoisena ootin sua mies
9294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

lisää, niin saat sen.

Äänestä

Oliko pimppi kosteana?

Äänestä

oli -- on

Äänestä
  • Ooh, se on siis jatkuvasti märkänä. Olisitko unelmieni kiimapimppi?

    Äänestä

  • tahdon, monta kertaa kirjoitti:

    Ooh, se on siis jatkuvasti märkänä. Olisitko unelmieni kiimapimppi?

    tottakai

    Äänestä

Auttaisi jos tietäisi paikkakunnan ja kukaties paikan jossa tämä kostumisesi tapahtui...

Äänestä

no joo, tästä on tänään jo keskusteltu, eli kohde tietää, mutta ei taida tarpeeks haluta

Äänestä
  • se ole mikään mies, jos ei halua neitiä auttaa hädässä.

    Äänestä

Jos kohde ei halua, joku muu voisi haluta kairata sitä kosteaa koloasi nahkaporalla... ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kahdenkeskiseen kirjoitti:

niin himoisena ootin sua mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu