anopinkieli akvaan ??

olen kuullut että anopinkielen voi upottaa akvaan itselläni on jumalattoman kokoinen anopinkieli ja yx peikonlehti, olen viikko sitten ostanut 600 litrasen käytetyn akvan halvalla 1500,- käytetty tosin mutta kyllä se siittä iloks muuttuu.
2342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se anopinkieli ja peikonlehti kuuluu kukkaruukkuun ikkunalaudalle ei akvaarioon.
Eläähän se akvaariossakin toki hetken aikaa, mutta lopulta kuolee.

Äänestä

Sopinee akvaarioon?? Otappa "google"lla hakusanaksi oskarimaailma ja lukaise sieltä tuosta
peikonlehdestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


köpö kirjoitti:

olen kuullut että anopinkielen voi upottaa akvaan itselläni on jumalattoman kokoinen anopinkieli ja yx peikonlehti, olen viikko sitten ostanut 600 litrasen käytetyn akvan halvalla 1500,- käytetty tosin mutta kyllä se siittä iloks muuttuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu