Jee!! Olin eka! Kertokaa jotakin hyvii virtuaalitallei! Muo kiinnostais liittyy sellaseen..
VIRTUAALITALLEJA?
12
911
Vastaukset
- Moi
Ei virtuaalitalleihin liitytä.
- formula
no kummiskin niinku hoitajaks tai sellaseks johonki, ymmärrät varmaan.
- uusi v-tallin omistaja
http://www.geocities.com/virtuaalitallikuutamon
mä oon just saanu ton tehtyy...- ansku
mä voisin alkaa hoitaan jotain pollee mut miten niitö voi alkaa hoitaan tai ees voiko niitä ees hoitaa vastaa nopeeta tänne !!!???
- Riikka
Mun talli kaipaa hoitajia kans
www.firmala.fi/~ricantalli - FanTasY
www.geocities.com/shinentalli/etusivu
se on mun||| - nanna
- Vilmuska
Heissuli vei!
Tässä eräänlainen virtuaalitallini.
Osoite on: http://www.geocities.com/vilmuskantalli
Tallilla on mm. avajaistarjoukset tallitorilla! Mielettömät määrät hevosia, joista riittää jokaiselle hoitsu!(hevosia myydään, jos hoitajaehdokkaita ei ole, joten hevosten määrä voi vähentyä)
Ala hoitajaksi, helppoa! Raapustele vieraskirjaan tai leiki uuden Muhvi- koiran kanssa! Ja vaikket nyt olisikaan hevoshullu, hoitamaan voi alkaa muitakin, kuten kissoja, koiria!
Käy!
iloisin terveisin: Vilmuska(tallin omistaja) - Minna
Minulla on oma virtuaalitalli osoitteessa: http://www.firmala.fi/~flayer
- Heidi xD
http://koti.terrieri.net/ketolaakso
tolla ei oo YHTÄÄN hoitajaa!Mikseiköhän muuten freebok TAAS toimi?Tää on eka viestiketju täällä virtuaalitallit-keskustelussa! - Janita :)
tervetuloa Lastumaentallille! En kerro tallista yhtään tässä koska tulet itse katsomaan ;) http://lastumaentalli.suntuubi.com/ TERVETULOA VIELÄ! -Janita,koirat ja hepat :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?
Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k1655156- 1954083
SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa
SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah1403725Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen
No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat653062Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia533000- 1461997
Nyt meni lopulliset lämmöt.
Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta441757Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä
Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.361499Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla
Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?631434Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta
Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk261319