Moi! Löytyisikö täältä Balille vaihtoon lähtijöitä? Oon ite 24vuotias nainen ja lähdössä Balille kevätlukukaudeksi opiskelemaan Asia Exchangen kautta. Suunnitelmissa olis vaihdon aikana myös reissata jonkun verran ainakin malesiaan, singaporeen ja filippiineille:) En tunne entuudestaan ketään joka olisi lähdössä vaihtoon ballille ja olis kiva löytää matkaseuraa ja mahdollisesti joku jonka kanssa vois katsella majotusta vaihdon ajaksi:)
Jos sulla on samannäköset suunnitelmat tai muuten vinkkejä balin vaihtoon liittyen niin mulle voi laittaa viestiä osoitteeseen [email protected] :)
Balille vaihtoon tammikuussa 2015
Susann24
0
76
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911264Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221108- 48834
- 70830
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53770Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50705- 33682
- 60669
- 52637
- 50635