täällä kirjoittelet muiden kanssa ties mitä..
En tykkää siitä kun
....
21331
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
pöpi
En tykkää, kun kirjoittelet täällä tuollaisia aloituksia ;D
yksinomaan pitäs tekstiä suoltaa? Kerro kuka olet, niin koitan järjestää ajastani edes osan päivässä ;-).
Suksikoon vittuun.
sulkkua, kun olet mustasukkainen ;)
Enkä minä, mut fb:ssä kirjoittelen mun oikeiden kavereiden kanssa, niiden jotka uskaltavat olla mun kavereita, niin etten enää oikein jouda olemaan täällä.
Luulet, että ne on sun oikeita, vaikka ne ei ole ja sitten taas niitä oikeasti oikeita et edes uskalla ottaa kaveriksesi. Joko olet todella pelkuri tai sitten todella sinisilmäinen ja sokea.
uskalla?
Jos joku ei "uskalla" ottaa SINUA kaveriksesi, niin huom!!! HÄN EI OLE SINUN OIKEA KAVERISI. Et saa mitenkään ostettua hänen kaveruuttaan!
Mikään itsensä tyrkyttäjä ei ole oikea kaveri.
Ja joku, joka ei sinua ota kaverikseen, ei ole sinun oikea kaverisi. Ei se uskalluksen puutteesta johdu vaan syvästä vastenmielisyyden tunteesta sinua kohtaan. En ihmettele yhtään, kun luin kirjoituksesi.
Se on yleensä joku muu.
Kirjoitan heti vain sulle kun otat muhun yhteyttä :)
sulla oli aikaa monen monta vuotta osoittaa että haluaisit olla mun kanssa yhteydessä mutta sä osotit ettet halunnut. nää kaikki muut oli sulle mieluisampia.
kuten tämäkin aloittaja.
nimi ja puh. nro täällä kun en tunne.
kun kuvittelee kaikkien itsensä täällä tunnistavan. onkohan muukin yhtä isoo.
et on sinusta kiinni ottaako kukaan yhteyttä, siitä millasta viestii annat siihen hänen suuntaan, onko yht.otto toivottua vai ei. pitää toimii sen mukaan.
Ihan niin pöhkö en kuitenkaan ole ;)
Lakkaa sitten omimasta kirjoituksia.
Eihän sua tunnista edes omasta aloituksestasi. Pakostikin vastailee väärille. Joskus voi tarkoituksellakin, keskustelumielessä.
olen siellä
aika on ollut
ja aika on viellä
siltä näyttää
sen väärin käyttää
arka ja mustasukkainen
kun mä lähden
tämä jää
mustasukkaisuudelta
katkeaa pää
Mikil...Minni merihädäs...auta, pelasta mut ...auts oon, niin heikkona suhun. Suhisee kaislikossa ja männynkävyt lentelee lanteil pärskeiden kera. Voihhh.. auta mua. Mikkiiiiiiiiii! Mis oot...etsin sua vaan.
Mä vaan tykkään..