Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kukaan osallistunut SM-kisaan?

Onko kukaan näitä sivuja selaileva osallistunut Vakion SM-kisaan? Hyvinkö menee? Sijoitus tuhansia?
5726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen elän ja pelailen.
Sm:ssä sijoitus 3797.
9 ja 8 oikein.

Äänestä
  • Tällä hetkellä jaettu 11. sija, yhden pinnan päässsä kärjestä...

    Äänestä

  • Futisguru kirjoitti:

    Tällä hetkellä jaettu 11. sija, yhden pinnan päässsä kärjestä...

    mä taas osallistuin vasta äsken...
    en varmaan ihan kärkeen asti enää voi nousta ku jäljellä enää kolme kierrosta...

    Äänestä

Meni ihan hyvin ennen eilistä. Olin noin 500. neljä pinnaa kärjestä, mut eilen vaan 6 oikein,prkl! nyt oon joku 3500. kaheksan pojoo kärjestä. ei enää tsäänssei!!!

Äänestä

4978 xxxx xxxxx 11 5 8 7 6 - 37. Parhailla 47. Ekalla kierroksella sain sentään maksettua 3 kierroksen pelit, mutta nyt on persnettoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Von-Bruker kirjoitti:

Onko kukaan näitä sivuja selaileva osallistunut Vakion SM-kisaan? Hyvinkö menee? Sijoitus tuhansia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu