Samma på finska mutta antaa olla eihän persut osaa eivätkä halua osata maamme virallisinta kieltä ruotsia. Me vietämme tänään svenska dagen eli ruotsalaisuudemme juhlaa ja tuomitsemme persut alimpaan helskuttiin koska he vihaavat ruotsia.
Seniorit ovat myös esittäneet olevansa rasisteja koska sielläkin esiintyy ruotsin vastaista toimintaa. Suomalaisten tai oikeammin molokkien jälkeläisten pitäisi olla kiitollisia ruotsille jo että ovatten itsenäisinä. Toivomus on että finjävel persut eivät saisi äänestäjiä ja putoaisivat pois eduskunnasta.
Sjung hoppfalleri fallerallala
3
111
Vastaukset
- att fundera över
Niiin.... 2/3 suomalaisista toivoisi pakkoruotsin loppumista ja tilalle valinnainen toinen vieras kieli....
Mikäs olikaan persujen kannatusprosentit? - Jakobsons M
Perspersut putoaa pois koko eduskunnasta kun me falleraa väheemmistö niin haluamme! Ja ruotsia tullaan lisäämääm mongooli persläville että tuntevat missä maassa he finjävelit oikein asustavat.
- Mongool UGRI
Surkeaa on surujen elämä eivät lisääny muuten kuin x ruutuun ja ENTER.
"Nylander sanoi sen, minkä kaikki ovat tienneet jo ennestään: pakkoruotsia lukeneita mongooleja tarvitaan parittelemaan ruotsinkielisiä naisia koska surut kuolisivat muussa tapauksessa sukupuuttoon".
Totuus on että leuhkat surut sun muut eivät ymmärrä sitä että muuminruotsi on kuoleva kieli suomessa, ja surut myös mikäli mongoolit ei paneskele heidän naisiaan ( tietysti Mongoolit valitsevat kauneimmat naiset ).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753587
- 622694
- 812617
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582408Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912337Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2482112- 431912
- 441759
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151471EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491408