Uusi itkuvirsi Pyhän Julian haudalla by 7

382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aivot joku repi Tuksulta jo aiemmin.

Äänestä

Sillä mitään sydäntä ole ollutkaan.. ja itsehän se Julian tappoi.

Äänestä

On kyllä harvinaisen jäätävän näköinen ilmestys Tunkki mutsinsa rinnalla, naama turvoksissa ja pinkit nakkihuulet suoltamassa tuubaa.

Hyvä Seiska, näin sitä myötätuntoa suorastaan tihkuu kansan parista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


06.11.2014 kirjoitti:

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Johanna-Tukiainen-Julia-siskon-haudalla-Sydameni-on-revitty/1057545

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu