Tuokin eukko hankkii pentuja tuohon tuoreeseen suhteeseen, kun siinä ei ole muuten mitään sisältöä. Nopeaa toimintaa. No menee se "elämä" niinkin, mutta aika friikkiä hommaa. Olis nyt luullut muutaman vuuden seurustelevan ennen kuin kakaroita alkaa suoltaa. Onko muuten lepsettomuushoidoilla hankittu lapset?
Vappu Pimiän raskaudet
Ärsyttävä Kotka
13254
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Olen samaa mieltä..mahtaa olla lesbo koko eukko..
typerykset menkää nukkumaan, Vappu on ihana ja lapset on aina ihania.
Kyllä tähän maailmaan lapsia mahtuu. Haluaisin itsekkin vielä lisää. Tosin alkaa aika käymään vähiin.
Hyvä Vappu, vaikka oletkin Pimiä:
http://www.veksi.com/Uutiset.jsp?otsikko=vappu pimiä
Ei Vappu ole ihana ja lapset ei useinkaan ole ihania.
Maailma on itseasiassa ylikansoitettu. Me ihniset tuhotaan maapallo lisääntymällä liikaa. Ihminen in pahin peto ja niin irti luonnosta. Ja kyllä laoset pitäisi hankkia pitkiin suhteisiin. Tuo Pimiän suhde perustuu suorittamiseen ja rahaan. Muija puhuu asuneensa Amerikassa pitkään, niin 6 kk oli se aika. Sitten hehkutetaan niin kuin vuosikymmen olisi siellä mennyt. Rakkaudetton suhde niillä.
Tunkki hokee alvariinsa, että hänelle ollaan kateellisia. En kykene näkemään ainoatakaan syytä olla Tunkille kateellinen. Tunkki näkyy kuitenkin todella kadehtivan Vappua:)
Myös Mara Aitolehti kadehtii Vappua, kun Vapulla on sellainen elämä, josta Mara vain näkee märkiä unia. Mara haluaisi TTK:hon, mutta formaatti ei hyväksy rattijuoppoja lorttoja.
Lapset juuri ovat se HYVÄ asia Vapussa. Mahoja uraohjuksia Suomessa riittää. Ja "seurustelevia" pareja. Eikös suomenkansa ole hiipumaan päin?
Vappuhan nimenomaan on maho. Lapset kulissia, mutta niin se on kaikilla.
Et edes tiedä, mitä maho tarkoittaa.
Mara on oppinut uuden sanan. Ei ole näemmä Anne vielä opettanut, mitä maho tarkoittaa... ;DDD
Maho kait se on, kun lapsettomuushoidoissa käy.
Näköjään Tunkion herännyt:)