Sanoisinpa että jotta ...

..nii että olut on kylmänä saunan jälkeen hyvänmakuista, oletteko samaa mielipuolta?
5520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Maistuuhan se bisse..
Toivottavasti nautit yhtä paljon siitä kissanpaskan mausta suussa seuraavana aamuna ;-)

Äänestä
  • Siis kissanpaskan maku yhden saunaoluen jälkeen?

    Niimpä nii ja lehmät lentää

    Äänestä

  • Miltä se kissanpaska maistuu, kun en ole koskaan
    maistanut ja sulla on ilmeisesti kokemusta?

    Äänestä

  • vasta, jos juo enemmän kuin sixbackin olutta!

    Äänestä

samaa mieltä ollaan huurteinen olut mikäs sen mukavampaa saunan jälkeen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tenkanen kirjoitti:

..nii että olut on kylmänä saunan jälkeen hyvänmakuista, oletteko samaa mielipuolta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu