Onko aallot kuinka korkeita Ao Nangin rannoilla ?
Onko uimakieltoja useasti ?
Voiko surffata tai leijahiihtää ?
Aallokko Ao Nangin rannoilla
9
409
Vastaukset 9
- Tarkennappa
Mihin aikaan vuodesta ?
- toinen matkailija
Esimerkiksi Joulun tienoilla, Onnistuuko surffaushommat ?
- eilen ei ollut
Tanaan on kohtalaisen kova aallokko, komukkojen liput rannoilla, vain venalaisilla uintipakko.
- dont bother
Ristallipalloa ku pyöräyttää niin aaltojahan tuo näyttää...
- huomioikaa aallokko
http://phuketwan.com/tourism/tourists-drown-storm-krabi-reports-21121/
TUOLLAISIA UUTISIA HUKKUMISISTA ON KOKO AJAN !!! - silloin oli
27.12 2004 oli isot aallot.
- eihjymmarra
Onko aivovammasi jo noin paha, kun et edes tsunamipäivämäärää oikein muista. Ei ole mikään leikinlaskun aihe. Ps. Terkkuja täältä krabilta.
- yäk
eihjymmarra kirjoitti:
Onko aivovammasi jo noin paha, kun et edes tsunamipäivämäärää oikein muista. Ei ole mikään leikinlaskun aihe. Ps. Terkkuja täältä krabilta.
Moro eihjymmarra. Kun kerta siellä olet niin onko siihen mäkkärin vasta päätä alettu rakentaa hotellia? Meidän viimetalvine hieroja kertoi että kaikki baarit ym puretaan ja tehdään hotelli.
- eihjymmarra taasen
yäk kirjoitti:
Moro eihjymmarra. Kun kerta siellä olet niin onko siihen mäkkärin vasta päätä alettu rakentaa hotellia? Meidän viimetalvine hieroja kertoi että kaikki baarit ym puretaan ja tehdään hotelli.
Ei olla mäkkärissä käyty, eikä todennäköisesti käydä. Huomenna vaihdetaan maisemaa viikosi. Koh lantalle mennään. Sitten vielä muutamaksi päiväksi tänne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.932935Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt472427Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.441208- 371027
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,153879Mitä tuot pöytään parisuhteessa?
Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä244778Paikallinen autokorjaamo
Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi10764Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?587102 km on nykyään liian pitkä koulumatka
Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk48648- 46613