Törkeä huhu liikenteessä

Jo useamman viikon Ikaalisissa on täysin totena kerrottu sellaista juttua, että Hämppy olisi kiinnostunut naisista.

Kuka tuommoista pazkaa kehtaa levittää?
6418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kuka hän on?

Äänestä

Kyseessä on Hämppy.

Äänestä

Hämpystä en ossaa sanoa mutta Kauppisen Jouni ei ainakaan pysty elään ilman pillua,,,

Äänestä
  • Pakkohan se Jouninkin on kusivehje omistaa. Muilla miehillä
    sitä sanotaan pippeliksi.

    Äänestä

  • Kumpiko värkki Jounin jalko välissä killuu ?

    Äänestä

Kattoko kukaan lääkäri sarjaa syke?Siinä oli yks äijä työntäny ahvenen persreikäänsä.Kyllä Jarmon kynttilät,Katrin kananluut ja Tepon kuulakärkikynät kalpenee tälle touhulle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yppmäH kirjoitti:

Jo useamman viikon Ikaalisissa on täysin totena kerrottu sellaista juttua, että Hämppy olisi kiinnostunut naisista.

Kuka tuommoista pazkaa kehtaa levittää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu